Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik nagyon az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nagyon az osztálytársam. Hogyan tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés

Most leszünk 11. Osztályosok. Utóbbi időben nagyon megtetszett nekem ő. Rólam annyit kell tudni, hogy magas, többnyire elegáns, arcom állítólag helyes... 185cm

A lány alacsony, gyönyörű, okos, bulizgatos velem ellentétben.


Nyári szünet alatt találkoztam vele 1x az iskolában es ott egész jól elbeszélgettünk. Őt általában körülveszik a fiúk. En csak maximum beszélgető partner vagyok a szamara.

Hogyan próbáljam megszerezni?

Valami tipp esetleg? Vagy ha tetszem neki akkor jeleket fog adni? Koszonom előre is minden ertelmes valaszt:)



2015. aug. 17. 23:11
 1/9 anonim válasza:

Szia..szerintem beszelgess vele,akar neten akar szemelyesen,es bokolj neki,probald ravezetni hogy tetszik neked,es ha ez kolcsonos akkor gondolkodj hogy hogyan szeretned megszerezni:)

De szerintem csak legy vele oszinte az erzeseiddel kapcsolatban..a lanyok szeretik ha bevalljak nekik a fiuk szimpatiajukat,szerelmuket..:)

2015. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Csak nem szeretnem hogy esetleg ez miatt rosszra fordulna a kapcsolatunk :/ esetleg nem tetszem neki es utánna mar ez olyan furcsa lenne kettőnk között. Remelem értitek mire gondolok.
2015. aug. 17. 23:19
 3/9 anonim válasza:
Próbáld meg. Legfeljebb nemet mond. Ha meg ezután elromlik a baráti kapcsolatotok akkor meg nem is voltatok olyan jo barátok (közben én is ugyan ugy félek megszólítan egy lányt vagy elhívni randizni. De ha ettől annyira félsz akkor várd meg míg végesztek.
2015. aug. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
*végeztek
2015. aug. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyengítsd le, aztán használj Pokelabádt! (A mai gyerekek tudják egyáltalán mi az a pokelabda?)
2015. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, majd egy idő után célozgass neki, hogyha elutasít az már tök mindegy mert látszik, hogy nem is vagytok barátok, plusz "maximum csak beszélgetőpartner vagyok számára"
2015. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
osztálytárssal ne kezdj :D várd meg míg végeztek
2015. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem simán várj vele, beszelgessetek. Aztán ha ugy érzed kész vagy hivd el valahova, egy fagyira, sétálni, kávézóba ahova gondolod. :)

Ott beszelgessetel el kettesben mélyebben és mondd el neki a végén mit érzel. Amit a szíved mondd, mondd meg neki!

Ha elromlik köztetek a kapcsolat nem voltatok igaz barátok!

Nyugi, bizz magadban és menni fog! Én szurkolok. Nyugi, biztos nem fog tokon rugni amiért elhivod vagy megmondod neki amit érzel.

Nyugi, lany vagyok, tudom mit írok. :)

2015. szept. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk, csak ha támad :)


Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de csak gondolj bele, hogyha össze is jön a dolog, akkor is egy esetleges szakítás milyen kellemetlen lenne mindkettőtöknek :) várj vele, és ha ő is úgy érez, mint te, akkor simán összejöhet, bár én személy szerint várnék a dologgal, amíg nem végeztek :)


Sok sikert! :)

2015. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!