Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy felfigye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy felfigyeljen rám? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van az osztalyban egy fiu, aki elegge bejon. Igyekszem beszelgetni vele, a tarsasagaban lenni, de nem feltunoen. Peldaul ha megy valahova a barataival en is szoktam csatlakozni. A tobbiek szerint nem feltuno hogy tetszik nekem, remelem o sem tudja. Hogyan kozeledjek fele, hogy ne nyomuljak, de eszrevegyen vegre, és ne csak egy legyek a tomegbol? Igyekszem mindent megtenni de a hulye vihogos baratnoi elegge behataroljak a lehetosegeimet...


Nagyon koszonom a segitseget! 13/L



2016. máj. 31. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
osztálytárssal nem érdemes alapból kezdeni, főleg hogy 13 éves ő is, és annyi idősen a fiúk elég éretlenek
2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"A tobbiek szerint nem feltuno hogy tetszik nekem, remelem o sem tudja."


ha a barátai tudják, akkor szerintem nem csak ő, de a szélesebb iskolai kör is tudja már

főleg 13 évesen

2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az én barataim tudjak, nem az ovei.... :) szerencsere
2016. máj. 31. 21:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Abban igaza van a kollégának, hogy valószínűleg már ő is tudja, de ez a te helyzetedben nem baj. Hisz pont azt akarod, hogy észrevegye ezt.

Ha csak baráti szinten közeledsz, akkor nem lehet gond. A többi rá ér később. :)

Sok sikert.

2016. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! Elso korben igazabol csak kozelebb szeretnek kerulni hozza, mert bar neha egy tarsasagban vagyunk, nem fuz minket szorosabb kotelek egymashoz. O viszont olyan, hogy egesz nap a baratnoin ugral
2016. máj. 31. 21:14
 6/12 anonim válasza:

Tetszik hogy már ilyen fiatalon a párkapcsolatokon jár az eszed :D

Viccet félretéve,hozd olyan szituációba,ahol kettesben lehettek,légy kreatív ;)

Pl.én úgy jöttem össze az exemmel,hogy folyamatosan telepakoltam a gépem vírusokkal(t.i. informatikus volt)és mindig az ő segítségét kértem a gépemhez...aztán bumm összejöttünk.

Tehát ne társasággal próbálj vele együtt lenni,hanem ketteseben...(mondjuk,kérd meg h korepetáljon v valami...) ;)

2016. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
58%

Hagyjuk már azt a dumát, hogy ki éretlen meg ki nem!

Miért egy 16 éves nem éretlen? Mihez képest ugyebár...


Ha ő belé szerelmes akkor rá nyomul. Ennyi!

2016. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi de tippeket is irjatok legyszi! :)
2016. jún. 2. 18:19
 9/12 anonim válasza:
100%

Szia. Én majdnem veled egykorú fiú vagyok. Megpróbálok az én szemszögömből segíteni. Az első bökkenő az, hogy a barétnőin "ugrál" ahogy te írtad. Tudtára kell hoznos hogy tetszik, és így nehéz lesz, ha a sok barátnője között ki akarsz tűnni. Nem olvastam végig teljesen a válaszokat, de az "osztálytárssal ne járj" praktika nem mindig igaz. Jártam már osztálytárssal, sőt, pont 13 évesen és teljesen egészséges kapcsolat volt. Lényeg, én hasolnó helyzetben vagyok, több lánnyal barátkozom, de le tudnám szűrni hogy kinek tetszek esetleg ezek alapján: először is hogy többet próbál a közelemben lenni, próbál poénosabb lenni ha egy légkörben vagyunk. Esetleg ha néha kéreti magát, odajön a közelembe, hogy halljam, majd elkezd beszélgetni egy barátnőjével, hogy észrevegyem. Ilyenkor oda szoktam dobni valami kis poént, vagy véletlen meghallom a beszélgetést, és hozzáfűzök valamit, ha van közöm hozzá. Továbbá gyakran ok nélkül rám köszönt, ezzel felhívva magára a figyelmemet. Néhanéha próbál oltogatni, na de csak finoman,van aki ezt komolyan veszi. Elég savanyúnak kell lenni hozzá, de van ilyen. Párszor létesít testkontaktust is, abogy éppen tud, leleményesnek kell lenni. Ha siet, és én előtte vagyok az ajtóban, elkezd mindkét kezével tolna a kezem alatt a hátamnál, nem így gangstásan ellök, csak így folyamatosan tol. Ha már rájövök hogy tetszek neki, és kölcsönös, néha odaszólok neki, ő így lazán megüt, ezzel ismét érintkezik. Ritkán egykét perverz viccet is elsüt, de ha én csinálnám akkor csuda lenne belőle :D

Na mindegy, ilyesmikkel próbálkozhatsz, mindent csak ízléssel, ne nyomulj túlságosan.

Lehet én képzelek ezekbe bele mindent, de nekem ezek árulták el párszor. Viszonozni fogja ha te is bejössz neki. Remélem segítettem :)

14/F

2016. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Házinyúlra nem lövünk. Tapasztalatból is írom.
2016. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!