Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A kisebb varosunknak van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisebb varosunknak van egy most eleg jol szereplo focicsapata. Nincs esely igaz?

Figyelt kérdés
Evek ota jarok meccsekre mert imadom a focit. Par hete azonban kezdek belezugni a kapusba. Csalad baratja ott dolgozik azt mondta, hogy aranyos, rendes fiu. Interjuj alapjan sok kozos lenne bennunk csak az a, , baj" h o 22eves. En nem latnek magamtol vele sokat csak mar vele is almodok ha gondolok ra ha nem. Latasbol ismer mert a szomszed varosban osszefutottunk es mosolygott. 0% az esely igaz? L/16

#Focizik
2016. jún. 1. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így igaz.
2016. jún. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó, nézd... nem akarlak megbántani, de ez milyen nyafogós HP kérdés?! Ha akarsz tőle valamit, akkor próbáld meg. Ennyi. Nem értem, hogy miért nem lehet ezt megérteni és egyedül elintézni. Minden nap jön száz ilyen kérdés, mindegyikre ugyanazok a válaszok jönnek: "menj oda hozzá", "hívd el valahova". Ennyi. Ezeket teheted. Szólítsd le, beszélj vele, vagy valamit csinálj a nyafogáson kívül, mert azzal nem mész semmire. Legyél bátor és lépj, ahogy azt kell. Ha lehetne barátnőm, nekem ezzel nem lenne bajom, ezért nem is fogom fel, hogy mi ebben a nehéz. Na, mindegy. Sok sikert és tegyél valamit az ügy érdekében!
2016. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy éjszákará megkaphatod.
2016. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szexre nem, hajrá!
2016. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy éjszakásra talán van, de nem hinném, hogy 22 évesen 16 éves lányokkal szeretne foglalkozni a srác. Azért egy próbát megér
2016. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csodálkoztam volna, ha nem focista.....

Te se látnál bele sokat a kapcsolatba, akkor meg mit akarsz? 16 évesen legyél már érettebb..

2016. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Epp ez az, hogy nem kizarolag a focistakra bukok. Csak kuvancsi voltam velemenyre:)
2016. jún. 1. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A harcosokat szereted? Akik tudnak verekedni.
2016. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem bírom az erőszakot... ne úgy értsd csak 1-2 focistanak elég ...viselkedése van
2016. jún. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!