Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Egy szeretethianyos es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Egy szeretethianyos es kisebb visszahuzodobb lany mar eselytelen?

Figyelt kérdés

Igenylem a sok szeretetet, torodest nagyon kotodom, es ha atvernek nagyon nehezen viselem. Illetve eleg vekony vagyok sokaknak tudom ez nem tetszik. 15/L.

Bocsi az ekezetekert.



2015. szept. 29. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez kell sok embernek :)
2015. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pici szad.. :D
2015. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani.
2015. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem esélytelen, sőt, talán jobban meg mernek szólítani. :) Sokan, ahogy én sem szeretem a feltűnősködést.
2015. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az ilyen lányok jönnek be :) én se vagyok nagy társasági ember meg a testalkatom se medve,de szerető,romantikus típus ha van kiért 16/F
2015. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint szinte minden másban, alanyi jogon ebben sem szenvedsz semmiféle hátrányt a "hibáid" ellenére. Ezért jó nőnek lenni.
2015. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokat keresik a legtöbben, de mindezen dolgok mellett még azt hogy pozitív legyen, pozitív kisugárzás.. Egy fiú arra törekszik hogy megvédje a lányt mindentől, minden problémától stb, egy visszahúzódó lány mellett tényleg férfi lehet mindenki, és ezért szeretik sokan.. De csak egy pozitív lány mellett akarnak is azok lenni a fiúk.. (mosolygós, mindig vidám, pozitív életszemlélet stb.)
2015. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
logikusan mert egy visszahúzódó lányt könnyű óvni/megvédeni.. <- ez lemaradt az előzőből:D
2015. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!