Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy van egy lány akivel még sosem beszéltem csak látásból ismerjük egymást.mikor először megláttam még csak annyit gondoltam róla hogy jól néz ki...,de sajnos úgy egy hónapja ez már több:folyton rá gondolok es rosszul vagyok.van olyan hogy egész este nem tudok miatta aludni.nem tudom mi fogott meg benne de valami nagyon és ez csak akkor lesz jobb ha elmondom neki(sosem beszéltünk még!!)tehát a kérdés: Ti hogyan reagálnátok ha valaki akit csak látásból ismertek leszólítana és "kitálalna"??

2016. jún. 1. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó az. Csak ne úgy csináld, hogy odaállsz elé és "teccel", hanem odaállsz elé és aszondod, hogy "nagyon szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni :)))))". Ilyen hatalmas mosollyal, az mindig jó. Sok sikert, azt majd írd meg, hogy mi volt, kíváncsi vagyok, hogy mennyire effektív egy ilyen akció. :D Drukkolok, azt bátran!
2016. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne azt mondd hogy "egész este a fejemben jársz blabla" mert meghiszi hogy pszichopata vagy és megijed. XD csak kezdd az alapokkal
2016. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kitálalni nem jó, az sose működik, ha csak lerohansz egy nőt, akkor automatikus lesz a védelmi reflex. Ezt érzéssel kell, rámosolyogni hogy lásd a reakcióját, odamenni köszönni, kötetlenül beszélgetni, majd megkérdezni hogy eljönne -e valahova veled xy időpontban. Légy határozott és kedves, tudd hogy mit akarsz.

Ha te is tetszel neki, látni fogod a reakciójából.

2016. jún. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Amit hármas ír, azzal az a baj, hogy ugyanúgy kitálalsz, csak közvetlen módon. Tehát ugyanúgy jöhet a reflex (milyen reflex?), amiről beszélt (de valójában miről beszélt?). Ugyanis az első mosoly után, meg mikor odamész hozzá, hogy elhívd, rögtön levágja, hogy miért teszed. Ezért kell nyíltan odamenni hozzája és azt mondod, hogy "szimpatikus vagy.... (és folytatod, ahogy akarod)".
2016. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!Nem vagyok benne biztos de lehet hogy kicsit félreértettetek.Persze nagyon örülnék neki ha viszonozná de én nem ráeröltetni akarom magam ez most nem csajozásra megy.csak egyszerűen amig nem mondom el addig cipelnem kell egy terhet
2016. jún. 1. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezzel pontosan ugyanígy vagyok csak én vagyok a lány.Tudom milyen ritka szar érzés ez.


Amit a SűrítettLevegő(nagyon badass neved van ám :D) mondd az teljesen igaz.Szerintem fogadd meg a tanácsait én sem tudok sokmindent már hozzáfűzni ehez mert kb én is azt írtam volna amit ő.


Szóval hogy menj oda lehetőleg akkor amikor egyedül van és mondd neki hogy "Heló!Nagyon szimpatikusnak tűnsz.Szívesen megismernélek.Lenne kedved beszélgetni?"

vagy csak menj oda beszélgetni "Szia!Mi jót csinálsz?/Milyen órád lesz?"


A lényeg hogy beszéljetek.Aztán az után már ha ráköszönsz az nem olyan gáz mintha egy idegennek köszöngetnél.

Ha egy kicsit többet beszélsz vele akkor utána elhívhatod valahova stb.

Aztán drukkolok! Menj oda! :)

2016. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A baj hogy lehet hogy szeptemberig ez az utólsó alkalom hogy találkozunk.es igy eleg durva lesz a nyár..de félek ugyanakkor attol is hogy felzaklatom nagyon csak olyan hirtelen jott ez az egész hogy nincs mar idom lassan építkezni
2016. jún. 2. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy felzaklatnád vele.Menj oda beszélgess vele ismerjétek meg egymást.Még van rá időd.


Figyelj.. majd az utólsó nap arra kelsz fel hogy "Nem mentem oda hozzá mert féltem hogy felzaklatom" az még szarabb lesz mint most.Mert tudni fogod hogy oda kellett volna hogy menj még akkor amikor volt rá időd.

2016. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!