Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy papba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy papba. Hogy mondjam el neki? Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Amikor meglatom akkor elkezdem nezni ot. Es o visszanez es nezzuk egymast. Amig en el nem nezek.

2016. jún. 1. 15:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%

"senki nem nezi ot ennyire csak en. Es ois engem."


Már leírtam, hogy ez miért van! Ebbe semmit ne képzelj bele. Azért néz téged ő is, mivel senki nem nézi annyira, mint te. Az ember reflexből azt nézi, aki őt nézi, főleg ha te annyira bámulod. Szimpatikus lehetsz neki, de hogy többet nem akar, az szinte biztos. És ez közel sem szerelem, hidd el. Egyáltalán beszélgettél már vele? Ismeritek egymást a közös nézésen kívül is?


Amúgy ez a meggyónásos dolog nagyon tetszett. :DD

2016. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem felejtsd el a papot! Ők a kisfiúkat szeretik! Én viszont a lányokat szeretem úgyhogy nekem írhatsz és én nem csak nézni foglak! Igaz én nem vagyok pap, De majd papolok neked :D
2016. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Soha nem beszeltem vele. Csak egyszer koszont nkm es akkor is nagyon nezett en is ot de nem koszontem nki vissza..
2016. jún. 1. 15:53
 14/27 anonim ***** válasza:
Huuu akkor a pokolra jutsz.
2016. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ezeert?? Dehogy..
2016. jún. 1. 16:03
 16/27 anonim ***** válasza:
53%
Na jó, és ezt te komolyan szerelemnek hiszed???? Ez maximum szimpátia és vonzalom, de hogy a lótúróba lenne már szerelem?! Csak látásból ismered, könyörgöm. Nem értem, hogy manapság miért tévesztik össze olyan sokan az érzéseiket...
2016. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Tibi atyát :DD amúgy csak viccelek,nah de egy papba 14 évesen? nem okozhat néked gondot ha megvan a magasságod,értelmességed,nah tehát én 15 éves vagy/f de a lényeg az hogy a pap el a fogad téged,nem ismerem a magyar papokat,mivel orosz vagyok
2016. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Oke Monolith.. akkor micsinaljak?
2016. jún. 1. 17:48
 19/27 anonim ***** válasza:
70%
Azt hiszem papnak állok, és akkor rám cuppanak a tinilányok
2016. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Kamu!
2016. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!