Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszi azt, hogy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt, hogy már járunk, pedig nem is?

Figyelt kérdés

Nemrég megirmertem egy fiút, nemsokára találkozunk, de ő már most azt hiszi, hogy a barátnője vagyok...miért lehet ez?

17/L



2016. jún. 1. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még sosem volt barátnője és azt hiszi, h ez már azt jelenti h együtt vagytok.
2016. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De már volt barátnője...és mondtam is neki, hogy nem járunk:)

Lehet neki jól esik, hogy már azt mondhatja a ha haverjainak, hogy a barátnője vagyok?:O

2016. jún. 1. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit egoisztikus világképe van, azt hisz igaznak, amit szeretne, hogy igaz legyen... Vigyázz az ilyenekkel, veszélyes is lehet. Mittudomén, simán elhiszi majd magának, hogy tulajdonképpen te szeretnéd, hogy az erkélyen meztelenül térdelve, mélytorkos szópásra kényszerítsen egy pillangókéssel :D és eleve is csak ezért akartál te vele járni :D
2016. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(Oké, viccből kiéleztem egy valószínűtlenül extrém példára, de amúgy komolyan mondom.)
2016. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Hát eddig nem tűnt fel, hogy ilyen lenne.:D De akkor majd vigyázok.:)

2016. jún. 1. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy meglát egy pasival az utcán, és odamegy, behúz neki egyet, mondván, hogy "megcsaltad vele", hogy életszerűbb példát is mondjak.
2016. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na azt tuti nem fogja csinálni...:)
2016. jún. 2. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Na szóval az a lényeg, hogy a maga saját módján valahogy, de könnyedén belekeverhet kínos helyzetbe azzal, hogy "pedig ő azt hitte", szal jó lenne előre tisztázni, hogy ami köztetek van, az még nem "járás"... :)
2016. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És ha már többször mondtam is neki?

A válasza, hogy igen, tudja, de így nem kell magyarázkodni ha együtt látnak minket:D Nem értem a fiúkat...

2016. jún. 3. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:

"magyarázkodni"????


Mondd neki, hogy esetleg szeretnél pasit (nem őt) és akkor majd kezdhetsz te magyarázkodni a hülyesége miatt, úgyhogy ha azt terjeszti hogy együtt jártok, akkor találjon más biodíszletet magának, akit használhat, meg akivel villoghat a haverjai előtt, mert ez minden csak nem barátság.


Eszedbe jutott már, hogy pár napig ne találkozz vele, és ne "járkáljatok"? Nyugodtan mondd neki, hogy borzasztó egyszerű ám megoldani a problémáját, hogy szerinte ő az, akinek magyarázkodnia kell: hanyagoljon.

Állj a sarkadra, mert ez rád fog nőni :D

2016. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!