Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Anyukám nem akar elengedni a...

Anyukám nem akar elengedni a legjobb barátomhoz, mert azt hiszi, hogy titokban járunk?

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem, és itt lettek barátaim. Legfőképpen egy fiú, akivel nagyon jól megvagyok, sokat beszélgetünk, szinte csak vele szoktam beszélgetni, ezért leginkább róla szoktam mesélni a szüleimnek, hogy mikről beszélünk, mit csinálunk stb. Elmondtam nekik többször is, hogy nem járunk, csak barátok vagyunk, de ők nem bíznak bennem. Megbeszéltük, hogy jövő hétvégén átmegyek hozzájuk, de anyukám nem akar elengedni, mert az hiszi, hogy együtt vagyunk, és hogy biztos sz*xelni megyek hozzá. (Volt egyszer egy barátom, de nem feküdtem le vele, még át se engedtek hozzá). De tényleg csak beszélgetni fogunk, meg hülyéskedni, olyat, amit a haverok szoktak. Neki is más tetszik, nekem is, és ezt ők nem képesek megérteni. A srác nem helyi, csak egy suliba járunk.

15/L


2013. okt. 13. 14:13
 1/9 A kérdező kommentje:
lehet azért is van, mert tudják, hogy néha meg szoktam ölelni. de ezek baráti ölelések, semmi más nincs bennük...
2013. okt. 13. 14:17
 2/9 anonim válasza:
95%
Hidd el, hogy csak meg akár fektetni, ha nem akkor tuti meleg a csávo! :D
2013. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

miért van az, hogyha egy fiú és egy lány jóban van, akkor már egyből a srác meg akarja fektetni?


nem meleg, voltak már barátnői, de egyikkel sem feküdt le, valószínű, hogy nem csak megfektetni akar, és amúgy is most találkozgat egy lánnyal, akivel alakul köztük valami..


miért ne létezhetne egyszerű fiú-lány barátság? ne magadból indulj ki, nem mindenki csak megfektetni akarja a csajokat..

2013. okt. 13. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Én nem akarlak lehurrogni, kedves kérdező, hiszek én is a fiú-lány barátságban, viszont azt nem értem, miért kell átmenned hozzá.. Majd amikor már 4-5 éve lesztek barátok úgy, hogy semmi közötök egymáshoz más érzelem által, akkor majd átmehetsz hozzá. Szerintem a szüleidnek is ez a baja, emiatt gondolhatják, hogy jártok. Inkább menjetek el egy cukrászdába, teázóba, kávézóba, moziba, plázába, akármi.
2013. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
messze laknak, azért így beszéltük meg, hogy lebuszozok hozzájuk, aztán kitaláljuk, hogy elmegyünk e valahova. meg xboxoznánk is, azt meg nem lehet cukrászdában...
2013. okt. 13. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Na nem azért, én annyira hiszek a fiú-lány barátságban, hogy van egy nagyon jó fiú barátom is, de amikor mi ennyi ideje (azaz másfél hónapja) ismertük egymást, fel sem merült, hogy majd leugrom hozzá. Nem véletlenül hiszi azt az anyukád, hogy titokban jártok.

Őt ismeri az anyukám, és megbízik benne, lehet, hogy ha te is bemutatnád a srácot az anyukádnak, és mesélnél neki a másikról, aki tetszik, talán engedékenyebb lesz.

Még alig ismeritek egymást, miért kell rögtön átmenni hozzá?

2013. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon jól megismertük egymást, a suliban egymás mellett ülünk (össze vannak tolva a padok) folyton beszélgetünk, hétvégén meg délután is folyton vele beszélgetek, elég jól megismertük egymást, szinte mindent tudunk a másikról. meséltem anyukámnak a srácról, aki tetszik.
2013. okt. 13. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyu, az előzőnek igaza van annyiból, h egy szülő aggódik, tehát ha ÉLŐBEN bemutatod neki asrácot, aki iránt barátsággal vagy, és többször is lesz alkalma anyudnak beszélgetni a sráccal, akkor nyugodtabban enged el hozzá.


Ezen kívül tudnia kell a pontos lakcímét a srácnak, mert a szülőd felelős érted, hiszen kiskorúként könnyen bajba kerülhetsz. Ismernie kell a szüleit is személyesen, h nyugodt legyen, miféle családhoz jársz te át.


Ha erre nincs mód, akkor peched van... Meg kell értened szüleidet ebben. Joggal óvnak egy kiskorút, pláne, ha lány. És még a balhét is ők viszik el, ha mondjuk a srác apja benyúl a bugyidba, ne adja isten... vagy más bajod esik, akár súlyosan megvágod magad véletlen konyhakéssel egy másik lakásban.... Tehát sok oka van, miért kell élőben látniuk a srácot, akihez mennél, a srác szüleit is.

2013. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi :)


megpróbálom akkor elintézni, hogy anyukám többször is lássa őket élőben, bár kicsit nehezebben megoldható, de majd próbálkozok.

2013. okt. 13. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!