Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti örülnétek ezeknek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ezeknek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Mindenki szereti. Tetszik nekem. Sokszor szívatjuk egymást, de van amikor normálisan beszélgetünk. Nem tudom, hogy tetszek-e neki sztem nem, mert mindig én "megyek" utána. Pl::Direkt busszal megyek h találkozzak vele. Hétfőn lesz a szülinapja és szeretnék neki adni egy CD-t, ami tele van olyan számokkal, amit utál, de amúgy folyton énekel. Pl.:Justin Bieber-What do you mean?

És emellé még egy Minnie egeres hajgumit is adnék, de csak viccből, hogy ne legyek annyira nyomulós, de azért azt is tudja, hogy gondoltam rá. Ti örülnétek ezeknek, amiket leírtam vagy túl nyomulós vagyok?


2016. jún. 1. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem egy sima "Boldog Szülinapot!"simán megteszi. :)
2016. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az, h vele jövök-megyek?
2016. jún. 1. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek felesleges cuccok, elég ha megmondod neki h szereted
2016. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem hozzászólókkal. Annyit mondj, hogy boldog születésnapot! :)
2016. jún. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!