Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülők! Ti örülnétek ezeknek...

Szülők! Ti örülnétek ezeknek az ajándékoknak karácsonyra a gyereketektől?

Figyelt kérdés

Anyának: divatos kötött pulcsi, adidas spray, nivea testápoló, divatos karkötő, gyöngy nyaklánc, gyöngy karkötő és fülbevaló.


Apának: farmer (mert mindig azt mondja hogy neki kevés van, de azok is régebbik), adidas spray és tusfürdő.


Tudom hogy anyának egy kicsivel többet vettünk. Szerintetek apa meg fog sértődni hogy ő kevesebbet kapott?


(amúgy apa karácsonyra anyától kap egy adidas táskát és egy mobilt. Anya nem tudom hogy mit kap karácsonyra apától.



2013. dec. 19. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A felsoroltak közül önmagában a fülbevalónak is nagyon örülnék. Apukád biztos nem fog megsértődni. A felnőttek nem nézik, hogy a másik esetleg többet kapott.


Aminek nem örülnék az az, hogy a gyerekeim túlköltekeznek az ünnepek miatt. Számomra az ajándékozás a "gondoltam rád" kifejezése.

2013. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is kicsit túlköltekeztetek, de biztos, hogy örülni fognak. :)
2013. dec. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy túlköltekeztünk, de mi mindig minden évbe olyan jó ajándékokat kapunk, és mi is szeretnénk ezt viszonozni nekik, szeretném ha ők is ugyanúgy örülnének az ajándékaiknak, mint mi.
2013. dec. 19. 10:10
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Biztos örülni fognak.

Én ezek közül egy-egy dolognak is örülnék. Nem muszáj ennyi mindent venni :)

2013. dec. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem elég lenne 1-1 dolog. Én mindig annak örülök a legjobban ahogy becsomagolják és amit írnak és rajzolnak rá, attól mindig bepárásodik a szemem. :)

Még most is, hogy leírtam. :))

2013. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is az az érzésem, hogy kicsit túlköltekeztetetk, de amúgy tök jók az ajándékok.


Bolsog karácsonyt

2013. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ez tök cuki :-)


Szerintem biztos örülni fognak és nem azt fogják nézni, hogy melyikőjük kapott többet a másiknál. Egy szülő szerintem teljesen másként nézi ezt. Kedves tőled, hogy ennyire foglalkoztat, legyen szép karácsonyotok!

2013. dec. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha anyukádnak ennyi mindent veszel, akkor apukádnak is így illene. Mondjuk ha veszel mellé egy csomag zoknit (mert azt valahogy a férfiak varázslatos módon mindig eltüntetik/kiszakítják) meg egy pulóvert, akkor egyforma lenne. Vagy egy jó minőségű bort.
2013. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Hat nem tudom, szerintem nem igazsagos ha anyu tobbet kap mint apu, en azert figyelni szoktam hogy ugyanannyit kapjanak. Ha ekszert akarsz anyunak, akkor szerintem a tobbi mehetne mondjuk nagymamanak.


Dehat a te csaladod, te tudod.

2013. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
A felsoroltak mind nagyon jók!
2013. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!