Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek még neki, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek még neki, vagy csak játszik velem (is)?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben észrevettem, hogy egy fiú sokat néz, mosolyogtunk egymásra, majd hátradobott egy galacsint amin az állt, hogy 'szép vagy :)'. Nem ismertük egymást, egymás nevét se tudtuk. Később bejelölt fb-n, rengeteget beszélgettünk, de órán és suliban maradtak a mosolygások. Egy rendezvényen beszéltem vele először élőben, de akkor egy kisebb társaságban voltunk. Később a többiek elmentek, de gondoltam hogy én még maradok, hogy tudjunk beszélgetni. A rendezvény este 10-ig tartott, csak mi közbe nem figyeltük az időt...Elkezdett szakadni az eső, gondoltuk ideje lenne hazamenni, már csak mi voltunk ott. Kiakartunk menni, de a kijárat zárva volt, picit megijedtünk, de végül kijutottunk a hátsó kerítésen. :D Ekkor megkérdezte, hogy lennék-e a barátnője. Nem mondtam rá egyértelmű választ, pedig már akkor tudtam hogy szeretem. Elköszöntünk, másnap megint találkoztunk, de épphogy csak pár szót váltottunk. Utána megint jött a mosolygás, és az fb. Pár hónapja észrevettem hogy 2 lánnyal van mindig, az egyik megölelte, azt hittem hogy a barátnője és nem írtam neki, ő se keresett nagyon. Másik társaságba kerültünk, kb. 2 hónapja újra felkeresett. Megbeszéltük hogy órán mellé ülök, így is lett. Átbeszéltük, kiderült hogy az a lány nem a barátnője, csak nekem tűnt úgy. Mikor vége lett az órának a lány kint várta, és 'életemnek' szólította, én csak néztem, hogy akkor most ez hogy is van...:D Ő csak mosolygott, én elmentem. Fb-n megkérdezte, hogy féltékeny vagyok-e, a válaszom az volt, hogy 'nem, miért lennék?', erre nem válaszolt, hanyagoltuk a témát. Következő órán megint mellé ültem, és megfogta a kezem. Meglepődtem, de abban a pár mp-ben én voltam a világ legboldogabb embere.:D Azt hittem hogy talán még összejöhetünk. Másnap ahogy öltöztünk tesire, egyik évfolyamtársam azt mondta hogy neki is írogat ez a fiú, és ráhajtott. Nem akartam elhinni, de lehet benne valami. Hétfőn óra után ketten bent maradtunk a terembe. Megint megfogta a kezem, és azt mondta hogy akar valamit kérdezni. Örültem, és azt gondoltam hogy megint felteszi a kérdést, hogy leszek-e a barátnője. Csak egyik osztálytársa berontott az osztályba, mielőtt megszólalt volna.:D Úgy tettünk mintha épp indulni akartunk volna, elköszöntünk egymástól és hazamentünk, ez a dolog abbamaradt. Ráírtam, és megkérdeztem hogy mit akart kérdezni. Annyit mondott hogy 'semmit, nem fontos'. Kérdeztem hogy baj van? Nem ilyen szokott lenni, de a válasza nem volt, utána nem írt vissza. Ma is ráírtam, de úgy tűnt hogy nincs kedve hozzám, inkább hagytam. Mi lehet a baja? Vagy csak játszott velem, mint a többi lánnyal? :/ (és egyébként még nem volt barátnője a srácnak, nem az a csajozós tipus, nem nagyon népszerű a lányok körében.:D)


Bocsi a regényért, 17L, ő 17/F

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2016. jún. 1. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor nem mondtál neki egyértelmü választ, azt valszeg nem-nek vette, és féltékennyé akart tenni. Késöbb aztán meg ö mondott le rólad. lehet hogy most ezt akarja, hogy hiánoyzzon neked :)
2016. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szoknyapecér srácnak tűnik, azok alapján amit leírtál, de lehet nem így van én tényleg te kellesz neki. :)
2016. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!