Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2éve hagytam el az osztályomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve hagytam el az osztályomat egy 8osztályos gimibe mentem át. Van egy sráca a volt osztályomba aki tetszik nekem és én is tetszek neki. Amikor elmondta hogy tetszek neki én hülye azt mondtam neki hogy ő nem jön be nekem. Viszont Mit csináljak?

Figyelt kérdés

a mostani oszimban van egy srác aki tetszik de én szerintem nem tetszek neki.Mit tegyek?Mondjam el a volt oszitársamnak hogy mégis tetszik?

13/L



#szerelem #gimnázium #tinis szerelem
2016. máj. 29. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a réginek, hogy mégis tetszik.
2016. máj. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Facebook?

Sok sikert!

2016. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,jöhetnek még tanácsok!
2016. máj. 29. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
13 évesen mekkora problémáid vannak...
2016. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 ilyen válaszokat nem kérnék,amúgy neked nem tetszett senki 13 évesen?
2016. máj. 29. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne kérdezz semmit, ha csak olyan választ lehet adni, amilyet elvársz. A "válaszommal" (inkább véleményemmel) nem akartalak megbántani. 14 éves vagyok, volt már, hogy tetszett valaki, de szerelmes még nem voltam, de a leírtak alapján te sem. Nem bűn, ha tetszik valaki, de ne szórakozz másokkal, te sem örülnél, ha játszadoznának.

Tanácsot szeretnél? Oké, akkor kapsz.


Összegze, amit írtál: A volt osztálytársadnak tetszettél és neked is tetszett ő, de te letagadtad. Az új osztálytársad IS tetszik neked, de neki lehet nem tetszel, ezért mivel azt gondolod nem tetszel neki; megelégszel a másikkal is, akinek tetszel. Ha nincs ló megteszi a szamár is. Ha a volt osztálytársadnak elmondanád az "érzéseidet" mit érnél el vele, hogy a másik majd szerelmet vall? Mellesleg tisztán kivehető a leírtakból, hogy teljesen össze vagy zavarodva.

Tanácsom: Várd meg a nyarat (vagy a felét) és beszéld meg velük, de ha az új osztálytársad is tetszik, akkor vele is tisztáznod kéne a helyzetet, játszd el vele a "te mit tennél az én helyemben" játékot, de ne azt mond, hogy tetszik a volt osztálytársad és ő, mond azt, hogy "tetszik neked a volt osztálytársad és egy évfolyamtársad" (vagy bárki csak ne őt mond), kérdezd meg tőle ezt is:

-"Szerinted tetszem annak a fiúnak?

(Ha azt válaszolja igen, akkor utánna ezt kérdezd:)

-"Mégis mi tetszhetne bennem? Mi az ami jó bennem? ...stb...


Így könnyebben kiderítheted, hogy tetszel-e neki, ha igen, akkor meg egy kis ideig ne foglalkozz semelyik fiúval sem csak gondold át az egészet.


Remélem ez már egy olyan válasz volt, amit "vártál".

2016. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gonosz #4-es voltam egész kedves válasszal. :3
2016. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!