Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem bevallása ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem bevallása ilyen helyzetben jó döntés? Ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve ismerem, sokat beszéltünk, nagyjából mindent tudok róla.Elég "kicsi" voltam mikor megismertem, akkor még nem gondoltam a szerelemre.Az utóbbi időben, kb 4 hónapja megtetszett, rengeteget beszéltünk/beszélünk és 1 hónapja már szerelmet érzek iránta, ha nem látom 1 napig már hiányzik és csak rá tudok gondolni.Sok időt töltünk együtt és sose untatjuk egymást.3 éve barátok vagyunk és attól tartok, hogyha elmondom neki az érzéseimet végleg vége a barátságunknak.Nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki, hiába ismerem.Nagyon ragaszkodok hozzá és ilyen "tét" mellett képtelen vagyok dönteni.Én 15/f ő 15/l.

2016. jún. 1. 20:19
 1/2 anonim válasza:
Először is értelmezd a jeleit. Csak barátiak vagy húzódik mögötte más is? Egyébként hívd félre és mondd meg neki. Semmiképpen se közösségi oldalon vallj neki, mert az rossz pont a lányoknál. Mondd el neki mit érzel, mióta érzed és hogy ha benne van megpróbálhatnátok kapcsolatot kialakítani. Azt is mondd neki, ha mégsincs benne, hogy fontos neked, és maradjatok barátok mert nem akarod elveszíteni. Ha sikerül, az eleje valószinűleg nehéz lesz, mivel eddig barátok voltatok. És ha szakításra kerül a sor... Nagy eséllyel elúszik a barátságotok. De ez csak átlag, lehet hogy kivétel vagytok. A lényeg higy mindenképp mond el neki, mert ha igennel, ha nemmel válaszol, mindegy, mert mindkettő jobb mint amit most csinálsz. Örlődsz a tudatlanságban és ez nem tesz jót neked. Remélem tudtam segíteni, és sok sikert nektek:))
2016. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondassz kérlek ilyen jelekre példát?Már teljesen össze vagyok zavarodva.
2016. jún. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!