Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kit válasszak? Sos

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak? Sos

Figyelt kérdés
Az egyik srác az osztálytársam. Totálisan bele vagyok zúgva. Igazából tudok is vele nagyjából beszélgetni ha éppen olyan van, de nem mindig, bár imádom a humorát. Mondjuk mindig basztat valamivel... A másik az évfolyamtársam és ő is bejön de nem annyira mint a másik, viszont vele nagyon jól tudok beszélgetni, mindig nevetünk, egyszerűen jól érzem magam vele. Tényleg nem tudom mi lenne a jó döntés...

2015. nov. 20. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
elsőt
2015. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A másodikat..Ha az elsőt igazán szeretted volna nem lenne második :)

Hány éves vagy?

2015. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
28%
Ha valaki basztat, az azt jelenti általában, hogy nem kevel. (rühell, mint a szart.)
2015. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kedvel*
2015. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy hogyan b.asztatja

2. Osztom a véleményed :))


Es házi nyúlra nem lövünk ;)

2015. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mint a masodik azon a velemenyen vagyok, azert van masodik, mert az elso nem volt megfelelo.
2015. nov. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Második. Egyrészt, mert vele jobban tudsz beszélgetni. Másrészt, ha osztálytárssal netán később összeveszel, nagyon nehéz lesz túltenni magad rajta, mert napi szinten órákig vele leszel. 17/L
2015. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! De amugy eredetileg a masodik volt eloszor... Aztan rajottem hogy tulajdonkeppen szeretem az elsot. Es igaz hazi nyulra nem lovunk mert eleg sokszor nincs jo vege. De mi van ha megis? Csak felek ha megprobalnam nem jonnek ki jol belole:( Ja es 17 vagyok
2015. nov. 21. 13:03
 9/10 anonim válasza:
szerintem 2. srác. hogyan képzeled? Ha összejössz az 1.-vel,akkor majd tudsz vele rendesen beszélgetni? és egyébként honnan tudod h olyan az ízlése mint neked,ha még nem is beszltél vele rendesen?
2015. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A házinyulas hiedelem egy baromság. Mégis hol ismerkedjen az ember, ha nincs más közeg? Nem családtagok, hogy undorodni kelljen tőlük. Nekem is volt "házinyulas" párkapcsolatom ugyanebben a kontextusban és ugyanolyan volt mint a "vadnyulas".


Kérdésedre válaszolva válaszd azt aki Szeret Imád Akar Tisztel Becsül Téged, azaz SZIA TiBeT.


Az osztálytársad a leírás alapján egy felszínes gyerek aki nem tudja hogy kell bánni egy hölggyel.


Az évfolyamtársad szintén elmondásod szerint egy srác aki jófej és jól érzed Magad vele.


Azt tanácsolom utóbbival ismerkedj meg jobban :)

2016. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!