Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki mit érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos abban hogy a srácnak tetszek-e (de akiknek elmondtam eddig mind azt mondták hogy biztos tetszek neki csak visszahúzódobb és ezért nem lép)

Mit tegyek? Elmondjam neki, hogy nekem tetszik, és vagy elutasít vagy nem, vagy inkább ne mondjam el neki mit érzek? Kérlek segítsetek, nem tudom mit tegyek, nagyon félek az elutasítástól! :( Személyesen még sosem, csak fb-on szoktunk beszélni.


2016. jún. 1. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód nincs. Mondd el neki. :) Ha jól nézel ki, tuti siker. Ha kevésbé, akkor is bármi lehet.:))
2016. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne ugorj fejest a dolgok közepébe. Beszélgess vele többet fb-on, beszélgess vele személyesen is. Szerintem ez fontos, itt tudod meg igazán, hogy mire mit reagál, hogyan viszonyul hozzád. Ha itt esélytelennek látod, mert nagyon zárkózott, akkor nem érdemes megpróbálni. Viszont ha úgy látod, hogy képes lenne feléd nyitni, csak élős, akkor szerintem elmondhatnd neki. Sok sikert! :)
2016. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :) Azthiszem suli végén elmondom, mert bánnám ha nem. :)
2016. jún. 1. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele személyesen is, Facen is. De még ne mondd el, amíg nem puhatolóztál, hogy neki bejön-e valaki, milyen tulajdonságok előnyösek nála, etc.
2016. jún. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en nem mondtam meg es akkor is tudtam h jo döntés volt.es 1 evvel utána nem bantam meg.
2016. jún. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, oda megyek hozzá személyesen is beszélni, de annyira pánikba esek ha a közelembe van.
2016. jún. 2. 08:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, hogy alakultak a dolgok? :)
2016. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szóbeli miatt nem érek most rá, és már neki vége a sulinak ugyhogy már nem is találkozunk :( évzáróra nekünk meg ugye már nem kell menni...

De 2 nap mulva ha kicsit fel lélegezhetek banketten megírom neki. :)

2016. jún. 16. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Megírni nem ugyanaz, de szorítok :)
2016. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!