Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok, ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok, ismerkedtetek nem tévés, de azért ismert celebritással? Hogy bírtátok? Normális, ha úgy érzem, ez nekem nem való?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk először randizni, a srác nagyon tetszik, belsőre, külsőre. Leültünk egy fagyival a Parton és folyton odajöttek hozzánk, fotózni őt, vicces dolgokat kiabáltak neki, lányok, fiúk egyaránt.


Aki már volt ilyen helyzetben, hogy viselte?:) Tanácsokat kérek!


2014. júl. 26. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiről van szó

?

2014. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem is értem, milyen választ vársz erre a kérdésre.:)
2014. júl. 26. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam, egy sportolóval. Amikor éppen nagy verseny volt, és sokat szerepelt a tévében, akkor őt is mindig megállították az utcán, fotózták, autogramm, stb. Engem ez eléggé zavart, mert utálok a középpontban lenni, és ilyenkor persze engem is fotózni akartam, hogy "húúú, ő a barátnője!"

De amikor épp nem volt világverseny, akkor az emberek "elfelejtették" és akkor sokkal nyugisabb volt a helyzet. Az őrület idején igyekeztem nem mutatkozni vele az utcán, mert utáltam a felhajtást.


Mi azóta szakítottunk, de nem emiatt.

2014. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!