Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek egy sracnak, de o...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy sracnak, de o nekem nem, mert masba vagyok szerelmes, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Ma ramirz egy srac h belemszeretett es h szeretne randizni,de wn sajnos nem szeretem UGY.(osztalytarsam) nekem egy masik srac tetszik,de nem tudom,h en is tetszek e neki,valszeg nem. Megmondtam a sracnak, h sajnos nekem van valakim,es h baratilag birom... Jol tettem? Es masik sracot h szerezhetnem meg?
2016. jún. 3. 19:04
 1/3 Catlin válasza:
Szerintem minden esetre mondd el annak a srácnak akibe szerelmes vagy szereted. Én megtettem és.... a fiúk köcsögök. De ők is tudnak szeretni és titkolózni is ;)
2016. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsőt elintézted (bár inkább jobb lett volna azt mondani, hogy nem jön be neked, mint hazudni neki, de hát ilyen világot élünk), a másodikat meg minek hajszolnád, ha tudomásod szerint nem jössz be neki?
2016. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem akit szeretsz azzal legyél együtt a másikkal meg csak ke...fencs. ;)
2016. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!