Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem még a fiúnak? (Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem még a fiúnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sok ideig nézett, folyamatosan. Mindig megszólított, kereste az alkalmat hogy beszéljünk

Ez volt egy jó pár hónapig. Utána én is elkezdtem érdeklődni iránta, de késő volt. Más lánnyal beszélt,mindig őt nézte. Évfolyamtársam. Utána elmondta mindenkinek hogy neki az a lány tetszik, de elsőnek NEKEM mondta.A lényeg az hogy közbe még engem is figyel, de nem beszélünk. Még köszönni se köszönünk egymásnak.

Van még esélyem nála? Vagy már elfelejtett? Mostanában nem annyira néz csak nagyon ritkán. Mit tegyek hogy ez változzon? Fiúk! Segítsetek!



15/L



2016. jún. 4. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak a "tegyük féltékennyé" módszert alkalmazza. Még nem veszett el minden. Csak érzékeltesd vele, hogy szívesen összejönnél vele.

Sok sikert!

2016. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert amikor nem vagyok ott akkor is csak vele foglalkozik és így olyan mintha egyik napról a másikra levegőnek néz.. Csak néha érzem azt hogy nem vagyok neki közömbös. De lehet hogy az vagyok csak még én hiszem azt :/ Ez természetes hogy egy fiúnak ilyen gyorsan változnak az érzései?
2016. jún. 4. 18:34
 3/4 anonim válasza:

(14/f)Nálam is ez volt ,hogy sokáig teccet egy lány és az általad írt ,,jeleket" produkáltam.

Lehet csak féltékennyé akart tenni de az is lehet ,hogy fordult a vezérhangya mint nálam de nincs veszve semmi. :)

2016. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jún. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!