Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor ha a fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a fiúnak tetszem, és akarna is tőlem valamit (kapcsolatot), de már nem próbálkozik, mint eleinte?

Figyelt kérdés

Szval van egy velem egy idős srác (17) , és 2 x taliztunk, ő már rég akarta volna a csókot, ami szerintem még korai lenne.

Ezért, hogy ez a "kemény" 2 randi utan nem volt még úgymond csók, már nem is ir nagyon. Meg semmi. Ha én keresem akkor, es akkor is azt mondja h "mert ugy se lenne semmi" ... És ő azt hiszi ezek után , hogy nekem nem kell, meg hogy én nem akarok tőle semmit. Pedig ez nem igaz, mert már most hiányzik :( csak én nem az a fajta vagyok (mint ő) , hogy mindjárt belevágok mindenbe.

Szerintetek hogyan tudnám megbeszélni vele? Tippek jöhetnek , meg tapasztalat is ! Köszönöm :)



2016. máj. 16. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy nagyon gyors, és ha nem hülye megérti.
2016. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ahogy az első mondja. Megmondhatod neki, hogy szeretnél még vele lenni mert tetszik neked, de még neked gyors lenne csókolózni. Ha nem tapló akkor tényleg megérti, ha meg nem, akkor jobb is, hogy békén hagy.
2016. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de be van sértődve szerintem ...
2016. máj. 16. 12:17
 4/5 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy te nem tudsz ilyen gyorsan haladni és még nem is jártok úgy, hogy nem kéne elvárnia tőled semmit.Ha többször randiztok akkor egy idő után úgy is járni fogtok.Akkor majd megcsókolhat de még nem. Ha ezt nem érti meg akkor meg sem érdemel téged.
2016. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! De kérdeztem, hogy megbántottam valamivel,és azt mondta, hogy NEM. Kérdeztem, hogy ma talizunk , és azt mondta h nincs kedve.

Meg 1-2 szavas válaszokat ír. Szoval nem tudom. :( de ilyenkor érzem h nekem ő kell!

2016. máj. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!