Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elég jóban vagyunk rengeteget beszélgetünk meg úgy jól kijövünk egymással.


Facebookon is rengeteget beszélgettünk, pár hóanapja még mindig ő írt nekem, aztán ez az arány szépen lassan átfordult, és ma már ott tartunk, hogy szinte csak én eresem, és ha írok neki akkor sem mindig válaszol azonal ami okés csak ez a változás kicsit fura. Főleg hogy négy szem közt suliban is szoktunk beszélni, de facebookon mindig jelentősen többet beszéltünk.


Szerintetek mit kéne neki írnom, hogy kiderítsem, hogy mi történt ami miatt így megváltozott a kapcsolatunk? Nem akarok nagyon needy lenni de mégis nagyon érdekel hogy mi történt.


Válaszaitokat előre is köszönöm :)



2016. jún. 4. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az történt, hogy tetszel neki és átadta a vezetést. Most neked kéne lépned felé.

Sok sikert! Ha segítség kell, írj priviben.

2016. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy arra várt, hogy elhívd randizni. Mivel ez -gondolom- nem történt meg, kissé visszaépítette a kapcsolatotokat.
2016. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, hívd el valahova és személyesen tudd meg az okokat. 2. voltam.
2016. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!