Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves vagyok, fiú. Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, fiú. Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és jóban is vagyunk. Mit csináljak? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés
Multkor befeküdt mellém az ágyba, megmaszírozott, stb. Ez eddig szép és jó, de van barátja. Nem tudom hogy pontosan milyen viszonyban vannak. Ilyenkor mit tudok tenni? Csak nézzem, hogy ők boldogok? (Márha azok) Nem tudok "leélni" egy napot abélkül hogy ne beszéljek vele, de mást nem tudok csinálni. Meg nem is merek. Tiszteletben tartom az ő kapcsolatukat, ugyanakkor szeretném megölni azt a másik gyereket.
2016. jún. 5. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol feküdt melléd? :D
2016. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ágyban
2016. jún. 5. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nemrég nekem is volt egy hasonló élményem. Egy lányal befeküdtem az ágyba, majd miközben beszélgetünk, hozzám hozám bújt. El se kell mondanom, megyire felizgultam. De nála is az volt a baj, hogy van valakije.

Én sajnos nagyon nem tudtam evvel mit kezdeni csak anyit hogy roh@dtul kéz és lábtörést kiabálok a gyereknek! 😂

2016. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!