Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Hogyan közeledjek felé? 15/L

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk mind a ketten 8.osok.Ezen a héten kezdtük el a ballagási próbákat.Egy verset kell mondanunk közösen.Már régóta tetszik nekem...most viszont szeretnék közelebb kerülni hozzá,de nem merek. Próbakon van amikor viccelődik és tök szeretnék valami értelmeset vagy vicceset mondani én is de nem tudok , inkább csak mosolyogni /röhögni tudok rajta .Félek hogy hülyének néz vagy ilyesmi, nem tudom miről beszélgethetnék vele:(

(A próbák az osztály(ok) előtt szokott lenni és az egyik barátnőm azt mondja hogy elég sokat néz (nem csak mikor épp mondjuk a verset) és hogy úgy vette észre mintha figyelné a reakciómat,de lehet csak azért mondja hogy jobban érezzem magam szerintetek ez jelenthet valamit? )


U.I.:bocsi ha hülyén fogalmaztam



2016. jún. 2. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem hogy miért kell félni. Ha tetszik menj oda. Ha úgy is ballagtok, akkor már nem tud beégetni nagyon mások előtt. Tudod, aki mer az nyer.
2016. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van az elozonek

Veszteni valod nincs, ha bejon, boldog leszel:)

Ha nem jon ossze, tullepsz es jon mas:)

Igy van ez

Sok szerencset

2016. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mindenképp. Jövőre úgysem oda jársz majd, tehát vagy összejön vagy nem, te csak nyerhetsz. Ha nem mész oda hozzá, akkor benned marad a már jól ismert "mi lett volna, ha...".
2016. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!