Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az egészről? Felesleges ezen agyalnom? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés

szóval az van hogy nekem nagyon tetszik egy fiúúúú.....de nagyon nagyon

és én jó tanuló vagyok és ő is az és facebookon mindig tőlem kér segítséget meg minden( tusom h ez nem jelent semmit) múltkor összetalálkoztam vele mert neki edzése volt én meg az egyik barátnőmmel voltam és összetalálkoztunk a zebránál

köszönt én is köszöntem Aztán látszott rajta h nem nagyon tudta h odajöjjön e vagy ne én meg odamentem beszéltünk is elindultunk egy fele mert ugyanarra fele kell mennünk és beszélgettünk is

tök kedves volt kérdezgetett meg minden

aztán hívta valaki és megállt az egyik boltnál és mondta h idézem: nekem még ide be kell mennem.... és én meg nem tudtam h ezzel most leakar rázni vagy esetleg azt akarja h megvárjam csak hirtelen mondtam neki h rendben hello és elmentem és ő meg visszaköszönt és elmentem

azt tudni kell h mindig tök jó fej velem és múltkor is elhagytam valamilyen cuccom és kérdezgettem tőle meg a haverjaitól h nem látták e mert mindig elveszik a cuccaimat

és másnap reggel jön oda hozzám hogy meglett e amit kerestem

mindig mosolyog meg múltkor is észrevettem hogy néz és nem tudom...az a baj hogy talán már annyira szeretném ezt az egészet h beképzelem....szóval ti mit gondoltok erről az egészről amit itt összehordtam?



2016. jún. 6. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebből az egészből az esett le,hogy kb 12 éves lehetsz.

Szerintem bejössz neki.

2016. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen eléggé közel jársz

öregebb vagyok egy évvel

elég gyermeteg és éretlen gondolkozás mód az igaz

de most ezt a korszakomat élem :) :) köszi a válaszodat

2016. jún. 6. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, hívd el valahova.
2016. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy jártok e, vagy, hogy kedvel e, ha nem kérdezed meg csak ezen idegeskedsz
2016. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem tudom....az a baj h félek hogy beégetem magam előtte mert általában ezt szoktam.... és olyan kétes jeleket küld...néha azt érzem h csak azért próbál velem jóba lenni hogy segítsek neki dogáknál meg minden....csak mégis annyira tetszik.....és teljesen összevagyok már zavarodva hogy most mit csináljak... köszönöm az eddigi kommenteket :)
2016. jún. 7. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszeri alkalom :D Vedd kezedbe az irányítást ha nem lép a fiú
2016. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!