Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jobb lenne nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne nekem nélküle?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki régen szeretett viszont én akkor még nem tudtam viszonozni. Ahogy telt az idő, ez változott. Az ő érzései halványultak el, és az enyémeim erősödtek meg lassan 3 év után. De nagyon. Barátok voltunk. Minden nap beszéltünk, viszont mindketten csináltunk hülyeseget, ami miatt megingott a bizalom. Írta is hogy ez már nem olyan mint regen. Már nem olyan ha ő ír, és nem olyan ha én. Az érzéseim viszont nem szüntek. Kb egy hónapja volt egy időszak amikor nem beszéltünk. Ez egy hónapig tartott kb. Azért volt ez, mert sok olyan dolgot tudtam meg, ami miatt csalódtam benne, de mégis ő mondta ki hogy elköszön, és le is tiltott. Viszont egy hónap után írt, hogy sajnálja, és nem bírta tovább. Újra beszéltünk, de sokat veszekedtünk. Tudom hogy neki van más...nem komoly egyik se, de van, és zavar de nagyon. Miatta voltam enyhén depressziós, miatta nem tudtam enni (fogytam miatta kb 10 kg-t)


Visszatérve: írta hogy nem olyan mint rég, és barátként tekint rám. Én erre írtam, hogy nekem így nem megy, és így sose tudok rajta tovább lépni. De még szeretem. Amikor nem beszéltünk (az az egy hónap), nem is volt olyan vészes, már kezdtek múlni az érzések a végére. De mindvégig tudtam hogy nem lehet vége, és úgy is beszélni fogunk még. Így is lett, mivel írt. Most megmondtam neki hogy jobb lenne ha nem beszélnénk. Nagyon sokszor meg akartam már tenni, de a szívem nem engedte mert szeretem, de szenvedek miatta. Miatta vannak / voltak a legszebb, és a legrosszabb érzéseim életembe. Biztos nem tudok többet lányra így nézni. Viszont szenvedni se lett volna jó.

Szerintetek jól döntöttem? Érdemes lett volna a végletekig küzdeni? Bár ezt szerintem már mentettem... az egészről mi a véleményetek? Bocsi ha hosszú lett. 16/f



2016. jún. 7. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
ő még élvezi is ha szenvedsz
2016. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!