Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretem, hogy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem, hogy inkább jobb lenne nélküle?

Figyelt kérdés
Kb 5 hónapja vagyok együtt a párommal. 30 felé járunk mindketten, átéltünk sok csalódást. Én vagyok a nő. Mostanra úgy érzem, megszerettem, de épp ezért szenvedek, ha nincs velem, vagy bármi van, agyalok. Az elején ő volt nagyon oda, rengeteget udvarolt, most már alábbhagyott, de most meg az én érzéseim erősödtek. Nagyon rosszul esik, ha épp nem keres, épp nem akar, vagy nem tud találkozni. Persze azt gondolom rögtön, hogy nem akar. Rémeket látok, féltékeny vagyok, ideges. Én már kicsit komolyabbra fognám a dolgot, több időt együtt tölteni, pár napot együtt lenni folyamatosan. Neki korai. Bár azt mondta úgy lesz,ahogy akarom, de nem tudok neki hinni. Rengeteget stresszelek, idegeskedek, aggódok. Arra gondolok már, hogy szakítok, letiltom mindenhonnan és vége lenne az egésznek.

2014. aug. 28. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb nélküle. Ez nem kapcsolat és nem is lesz.
2014. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak szerelmes vagyok, vagy kezdek bekattani?
2014. aug. 28. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Idővel alább fognak hagyni ezek az aggodalmaskodó érzések. :)
2014. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 Ez nem szerelem. Ez egy kapaszkodás, mert félsz, hogy magányosan egyedül fogsz maradni.


A szerelem nem ilyen.Az teljesen más. A szerelem:hisz, remél, szeret, és felemel, akár az egekig.


Ami nálad van: kételkedés, reménytelenség, félelem, kapaszkodás, féltékenység, és végtelen energialehúzás.


Hasonlítsd a kettőt össze.

2014. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez még csak nem is szeretet.
2014. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én 25 vagyok (fiú) de hasonló zajlik most köztem és lány között... dehogy hagyd ott! Nekem volt "hagyjuk a p* egymást" időszak, és csak az lett a vége hogy még jobban, 4 hónap kihagyással egymásnak estünk. Nem kell nektek is ezeket a fölösleges köröket megtenni. Szerintem... csak simán ÉLVEZD az együtt töltött időt és ne agyalj (amúgy én is és a lány is "agyalós" fajták vagyunk) ;)
2014. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként minden normális kapcsolatban vannak hullámhegyek/völgyek, sőt még az általad említett dominancia is változik időnként (tudod öleléskor az egyik szorosabban ölel).
2014. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!