Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van barátom de még mindig az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom de még mindig az exemet szeretem. Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Szeretem a mostani barátom, és olyankor nemis gondolok az exemre. Ha egyedül vagyok gyakran eszembe jut, van olyan amikor elkap a sírogörcs és arra gondolok jó lenne beszélgetni vele vagy újra látni.hiányzik nagyon. És még mindig szerelmes vagyok belé. viszont már nem lennék vele újra együtt. Normális válaszokat légyszi
2016. jún. 9. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj időt a barátodtól, és mondd el neki hogy még mindig az exedet szereted, mert ez így rohadtul nem korrekt.
2016. jún. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egyszerre lehet két embert szeretni. Szerintem se túl korrekt, mert ha azt veszed akkor kihasználod a mostani barátodat, vissza élsz a jóindulatával. Zárd le magadban a régi barátodat, vagy ha nem megy akkor ne hülyítsd az újat.
2016. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!