Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves vagyok 9 évvel ezelött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok 9 évvel ezelött beleszerettem egy fiúba. Még mindig szeretem, azóta nem volt komoly kapcsolatom. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el, akard őt elfelejteni, és akkor menni fog. Mindenkit el lehet feledni, mint szerelmet!


22/N

2012. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kell egy jo pasi aki kenyeztet es elfeledteti veled.
2012. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy fejben dől el! Akard elfelejteni őt! Ne gondolj rá annyit, kösd le magad mással. Találkozz emberekkel, ismerkedj és gondolj arra, hogy ő míg éli életét, te nem tudod rendesen miatta mert mindig bezavar valahogy neked (lásd: nem volt komoly kapcsolatod).
2012. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még reménykedem benne hogy újra összejövünk.

2. válaszadó: Milyen kényeztetésre gondolsz?

2012. nov. 30. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy reménykedsz!!! Amíg reménykedsz, sohasem fogod igazán elfelejteni... Veled van probléma, vedd észre, lásd be!!!!
2012. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem egészséges dolog. Mindenkinek vannak tiniszerelmei, de hogy felnőtt nőként is egy 9 (!!!) évvel ezelőtti plátói szerelem jelentse az érzelmi életedet, az kemény...
2012. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nemtudom, de sajnos a remény miatt mindig beleesünk ugyanabba a hibába...

ez a természet rendje. de udvarlóid nincsenek?

2012. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De vannak udvarlóim
2012. dec. 1. 15:39
 9/12 anonim ***** válasza:
na, és közülük senki sem tetszik?
2012. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmit. Ha szereted, akkor ez magától nem fog elmúlni. Esetleg beszélgess róla egy pszichológussal, hogy kibeszéld magadból, amit nem dolgoztál még fel. Erőltetni egy másik kapcsolatot fölösleges, amíg a régihez húz a szíved.

Én sem tudom elfelejteni a páromat, pedig valószínűleg nem lehetünk együtt. Ha nyitnék is más felé, az jut eszembe: senki nem olyan jó, mint ő volt. Én is eljárok beszélgetni egy szakemberrel, mert bár nem lett pszichés panaszom, nem tudok még továbblépni, őt szeretem és kész.

Legalább beszélgettek még? Van valami alapja, hogy összejöhettek még egyszer?

Sok sikert!

Miki.

2012. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!