Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így is lehet valaki szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is lehet valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

Tudom,elég hülye kérdés de fogalmam sincs mit érzek.

Már 1 éve érdekel ez a srác,de közben akadtak más fiúk is akik felkeltették az érdeklődésemet. Teljesen mégsem sikerült elfelejtenem ŐT. Csalódást okozott,mégsem tudom kiverni a fejemből. Folyton rágondolok,közben megnézek másokat is de azt hiszem senki nem ér fel hozzá.

Ez így leírva akár szerelem is lehetne,mégsem érzem a pillangókat a gyomromban,nem érzem magamat zavarban a közelében. A testi vonzalom azért megvan,de nyugodtan kezelem a társaságában felmerülő helyzeteket.

De ami azt illeti nem voltam még szerelmes,így nem tudom mi a valóság. Mindenkinél máshogy jön ki ez az érzés? Szeretem,csak nem azzal a "rózsaszínfelhős dologgal?" Pedig ő lenne az első...nagyon bizonytalan vagyok.

Barátaim és még az anyám szerint is-elég jó a kapcsolatunk,beavatom az ilyen dolgokba-szerelmes vagyok.

Nálatok milyen volt az első szerelem? És mi ez az egész?



2016. jún. 12. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy 16 éves vagyok.

Ő pedig 21.

2016. jún. 12. 14:18
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg és megtudod
2016. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan érzek az évfolyamtársam iránt
2016. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!