Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet olyan, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan, hogy szerelmes voltam egy fél évig valakibe, de aztán egy 2 hónapig csitult a helyzet és most megint többet jelent nekem egy kicsit, holott a szívem talán azt súgja, hogy mást szeretek?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit bonyolultan van megfogalmazva, de aki megérti kérem válaszoljon. Az értelmes válaszokat előre is köszi. 
2016. jún. 10. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

nos szóval tetszett és még mindig tetszik, egy bizonyos emberke. De közben lehet hogy más is tetszik. Ha jól érzelmeztem.


Szerintem mérlegelj, melyik a fontosabb neked, melyik személy. És ahhoz közeledj :)


Remélem segítettem :)

2016. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, jól értelmezted.

Viszont nem tudom mire hallgassak, az eszemre, vagy a szívemre. Mert szerintem inkább más tetszik, viszont az a más nem egy annyira szimpatikus fiú és ki tudja mit rejteget... Ha az eszemre hallgatok nem az a fiú az, akire a szívem azt mondja, hogy tetszik, hanem az első.

2016. jún. 10. 20:51
 3/5 anonim válasza:

esetleg próbáld meg jobban megismerni, hátha mégsem olyan unszimpatikus, lehet mást sugall a külseje, és egyébként egy normális, kedves srác!:)

viszont ha a másik fiúba szerelmes vagy, akkor szerintem nem is kérdés, hogy Őt kell választanod!

2016. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem tényleg az 1. fiú "az igazi". Tényleg nagyon szépen köszönöm. :)
2016. jún. 12. 17:25
 5/5 anonim válasza:
Kíváncsiságból megkérdezem, együtt vagytok még? Csak érdekel (Ha még látod a kérdést egyáltalán).
2017. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!