Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tízről csokolozni! Es van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tízről csokolozni! Es van egy srác aki meg szeretne velem! Hogy tudnék megtanulni? Valaki megtanitana?

Figyelt kérdés
Az utolsó mondatot nem Kell komolyan venni :)

2016. jún. 12. 23:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudok*
2016. jún. 12. 23:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Makd akivel eljon az ideje, hogy csokolozz majd vele kiprobalhatod magad. Ez am is csak ugy jon..tudni fogod mot kell csinalni. Ha meg nem majd megtanit a fiu :) elso( es mostani) baratommal csokoloztam eloszor, picit bena voltam, a hibat kikuszoboltuk es aranyosnak talalta hogy bena voltam kicsit:)
2016. jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt a kérdést írtam ki 5 éve. szép idők voltak.

De engedd meg, hogy elmondjam: ezt nem lehet elmagyarázni. Jönni fog magától. Ne félj :) Éld át. Rossz úgysem lesz, főleg ha a másik fél is csókszűz :)

Van jobb és kevésbé jobb csók, de rossz nincs ;)

Sok szerencsét!

2016. jún. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oké ! Köszi !

Remelem sikerülni fog !

2016. jún. 13. 00:04
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Lol az egész egy átb*szás :D rohadtul nem fog jönni magától... én amikor először csókolóztam tökre elhittem ezt az egész "jön magától" dolgot és képzeljétek: nem vált be... egy kutya jobban lesmárolja a kerti csapot, olyan elfuserált volt amit mi ott véghez vittünk.
2016. jún. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Huhh…ez mar nem biztato !

En komolyan nem tudom hogy kell !

Es ha ott fogok benazni az a Fiunak nem épp a legkellemesebb lesz ! Es nekem se !

2016. jún. 13. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Most ezt nem azért mondtam hogy elvegyem a biztonságérzeted csak ne számíts arra hogy minden olajozott lesz mint a filmekben... ettől függetlenül a bénázás szerintem belefér elsőre, és majd belejöttök
2016. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy sör, nem sör! Egy csók, miért lenne csók?
2016. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De láttál már csókot nem? Filmekben, akárhol? Ha nem akkor youtube a barátod, nézegesd, szerintem még oktató videókat is találsz róla... nem egy nehéz dolog. A lényeg hogy finoman kezdd, ne dugd le a nyelved a torkáig...:D
2016. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oksa :)
2016. jún. 13. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!