Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srac, akit majdnem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, akit majdnem mindennap latok. Folyton nez marmint erzem, hogy néz. Egy vonattal jarunk utana egy villamossal. Ma pl direkt ahhoz a kocsihoz futott a villamosnal amelyikre en szalltam fel. Mit tegyek? (Lent tobb)

Figyelt kérdés
Az a problema,hogy a suli 2napon belul befejezodik es nem tudom mit csinaljak. Attol felek, hogy nem latom tobbet. Egyik alkalommal 10cm-re allt tolem es kozelebb huzodott. Tegnap akikor leszallt a vonatrol hatrafordult es engem nezett, nagyon nem tudom mit csinaljak es hogy bejovok e neki?

#Ismeretlen fiù
2016. jún. 10. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szólítsd le nyugodtan
2016. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az is a problemam, hogy mindig fulest hord és ugy Meg kinos lemme odaallni:(( koszonom azert lehet ax lesz
2016. jún. 10. 22:41
 3/11 likebike ***** válasza:
100%

Nem lenne kínos,nyugi:).Maximum leveszed a fejhallgatóját:).

Amúgy szerintem azért is hord fülest,mert kicsit szégyellős,de közeledni próbál.Igen,tudjuk,hogy a fiúk kell leszólítsák a lányt stb szb stb.,de ha akarsz tőle valamit,nyugodtan kezdeményezz,van olyan fiú,aki,miután megszólítja egy lány és közelebb kerülnek egymáshoz,megnyílik,sokkal magabiztosabb lesz,önbizalomra tesz szert.Szóval nyugodtan leszólíthatod te,nem kínos.

2016. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hetfon valoszinuleg megfogom probalni, csak az a baj, hogy latni fogom:( azert koszonom👑
2016. jún. 11. 12:55
 5/11 A kérdező kommentje:
nem biztos, hogy látni fogom**
2016. jún. 11. 16:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk csajszi!

Csak mi nem egy vonattal, hanem egy busszal járunk.

Valóban két nap és vége az iskolának, és ő nem lép, szóval nekem kell megtennem az első lépést. Nagyon nehéz lesz, de muszáj, mert tényleg akarok tőle valamit! :(

Sok sikert, és majd írd meg ide, mi volt! :)

Egyébként a kérdésedre válaszolva, igen, hidd el, hogy tetszel neki, csak nem mer lépni. Az enyém sem.

2016. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
neked is sok sikert és kitartást! szurkolok:)) legalább mi legyünk erősek és bátrak:)) köszönöm:*
2016. jún. 11. 16:35
 8/11 anonim válasza:
Na lanyok, volt valami?
2016. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia, szoval ma megint lattam, de eselyem nem volt barmit tenni, mivel a haverjaival volt:( de viszont a villamoson velem szembe ult le (koztunk sok hely volt de igy is Lattam, meg o is engem) és egyszer a tekintetunk osszeert,de elotte o elranotta a fejet de amikor eszre vette, hogy nezem visszaforditotta a szemet és nezett, utana meg csak annyit latok,hogy a haverja (hattal alt) hatrafordult és Engem neznek kettem mondom miahalal?! Szoval remelem holnap is latom és egyedul lesz.
2016. jún. 13. 14:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt remélem lesz vlmi :)
2016. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!