Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Történt már olyan valakivel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már olyan valakivel, hogy a tanára/tanárnője elkezdte piszkálni azzal, hogy tetszik neki valaki?

Figyelt kérdés

És ha igen, mennyi ideig piszkálta vele? Csak egyszeri viccelődés volt, vagy rendszeresen felemlegette?

Mit csináltatok olyankor? Mit válaszoltatok?

És változott-e a kapcsolatotok azzal a másik emberrel, akivel a tanár piszkált?

Előre is köszi a válaszokat.



2016. jún. 13. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, rendszeresen piszkált a tanárom több emberrel is. A válaszaim attól függtek hogy bejött e az illető vagy nem, ismertem e vagy nem. Általában " hagyon már tanár úr!" (de ez végzős koromban volt és az én tanárom olyan volt kb mint egy szülő) Vagy esetleg olyat is mondtam heccből hogy "na igen ő lesz életem párja" Akiket ismertem és vele piszkált azokkal kicsit sem változott a kapcsolatunk, párral mondjuk sokkal jobb barátságban lettem. Egészen 3 éven keresztül piszkált.
2016. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem nem volt ilyen,de amikor a kiszemelt iskolatárs,és mindkettőtöket tanít és ismer,benne lehet a pakliban hogy rájön.De mondjuk tanárom felemlegetné Őt,hát nem is tudom,rögtön meghalnék.Ha csak nem nagyon jó a kapcsolat közted és tanár között,szerintem elég kínos tud lenni.Nálunk nincs olyan tanár,aki fiatal és jóban vagyunk,sajnos:/
2016. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A tanárommal én is közeli viszonyban vagyok, illetve az iskolatárs is közeli viszonyban van (volt) a tanárral... nem tudom, miért szállt rám a tanár, de lassan egy éve, hogy a fiú nem a mi iskolánkba jár és még mindig folyton megjegyzéseket tesz kettőnkre. Megjegyzem, a fiú és a tanár néhány alkalomtól eltekintve nem tartja a kapcsolatot.



És persze tetszik nekem a fiú, de már elég idegesítő mindig az ő nevét hallani, amikor szinte semmi közünk egymáshoz.

2016. jún. 14. 13:25
 4/4 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!