Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ti mit csinaltok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit csinaltok ha bejon az osztalytarsatok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nézni szoktam mikor nem figyel vagy ha az ő neve hangzik el akkor fel emelem a tekintetem...

Ha közel vagyok hozzá nem nézek rá megpróbálok segíteni neki amiben tudok, Távolról nézem sosem közelről:) de ez emberfüggő^^ én ezt csinálom.

2016. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stark2000 ***** válasza:

Keresnék mást, aki nem az osztálytársam. :D


Saját tapasztalat: osztálytárssal nem jó járni. Ha szakítotok, utána még pár évig egymás képét nem jó bámulni (főleg, ha haraggal váltatok el).

2016. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kicsapom egy igen fa.sza LOL-os csajra (KP), aztán eszembe jut, hogy amíg valaki osztálytárs, addig semmi.


Próbáld ki :D

2016. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
81%

Először is: köszönök neki ... főleg, ha ő is köszönt, amikor bejött

:]

2016. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elkezdek beszélgetni vele minnél többet vagyok vele, nem bunkózom vele és kb. ennyi vicceskedem megpróbálok én is bejönni neki, elkísérem(remélem elég példát mondtam...)
2016. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nem akarom, hogy ő is bent legyen, szólnék neki, hogy menjen ki... :-))
2016. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Illedelmesen köszönök neki.
2016. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Segíts neki köszönj neki ne búnkóz vele támogasd


Én már csak TUDOM volt már pár kapcsolatom


11/F

2016. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!