Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félénkebb fiúk! Mit csináltok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb fiúk! Mit csináltok, ha tetszik egy lány?

Figyelt kérdés

Próbáltok hozzá közelebb kerülni,vagy távolról figyelitek?

Nézitek azt aki tetszik,vagy csak akkor ha nem figyel rátok,vagy hogy van ez?


2015. dec. 10. 16:59
 1/6 eznemlényeges ***** válasza:
Hát, én nézem szinte folyamatosan, lese tudom venni róla a tekintetemet :) Általában elkapom a fejem ha rám néz, de néha sikerül rábírnom magam hogy a szemébe nézzek. De általában egy idő után rátudom venni magamat, hogy megszólítsam, és próbáljak beszélgetni vele, utána meg könyebb :)
2015. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert hasonló fiú tetszett meg,de akármikor ránézek mindig elfordul.
2015. dec. 10. 17:05
 3/6 eznemlényeges ***** válasza:
Hát mert tetszel neki :D
2015. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelöld be facen ha tudod a nevét,és várd meg amég keresni fog
2015. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézzük, szemezünk a lánnyal, ha éppen nem kapjuk el a tekintetünket, aztán figyeljük a lány reakcióit. Ha jól alakul, akkor mosolygunk és próbálunk a közelében lenni. Később egy köszönés is, aztán alakul. :)
2015. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen próbálunk közeledni segíteni. Néhány bókot néha becsempészni. Én is ha ránézek elfordul s'aztán.

Mellette ülök és mögöttem van az egyik legjobb barátnője.

Ezért szünetbe végig beszélgetnek ezért nekem meg nehéz közeledni nem szeretem őket zavarni :). Ja és néha titkolóznak valamit előlem.

2016. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!