Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igaz lehet az az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz lehet az az állítás, hogy: Aki egyszer tetszett, az mindig tetszeni fog. (ha pl. nem megy át drasztikus változáson az illető)?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2016. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem. saját tapasztalat.
2016. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Stark2000 ***** válasza:
100%

/Saját vélemény/


Nem, ez szerintem marhaság. Mivel ahogyan fejlődtök (nagy valószínűséggel) változik az ízlésetek. Ezáltal az öltözködésetek, stílusotok is változhat. De még az is, hogy pl. míg 15 - 16 évesen a cuki, apró, vékony csajszik jöttek be, addigra később felnőtt korodban pl. már jobban vonzódsz a nőiesebb, teltebb alakért (persze, kinek mit jelent a "nőies" kifejezés). Illetve ha van egy gyerekkori szerelmed, neki is megváltozhat pár év alatt az ízlése, stílusa, így pedig lehet, hogy neked már nem tetszene később. Bár arca ha nagyon megtetszik nekem valaki, az általában úgy is marad (ha épp nem rontja el az összképet azzal, hogy elrontja a számomra(!) tökéletes, hozzáillő alakját).

2016. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Rohadtúl nem ,ha csak nem vagy valami idióta 13 éves tini lány. Ez is csak a mesékben van...drasztikus változáson megy át az egész k*a emberiség:D miért lenne kivétel pl az egyik exed ? :/ egyébként megértelek régen én is hittem ebben csak ez is mese világ...arra viszont van esély, hogy megint összejönnek a párok pl 10 múlva akik régen szakítotak , és lehet komolyabb lesz a dolog mint akkor volt..de erre kevés az esély.
2016. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen módon szerettél ki belőle.

Ha csak elmúlt az érzés, akkor simán fellángolhat még.

Viszont ha szétcsalt, meg ilyenek, akkor szerintem már kb 15%-a annak, hogy megint szeretni fogod, ha olyan marha vagy (bocsánat a kifejezésért)

2016. jún. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Mi az hogy drasztikus változás? Az ember folyamatosan változik, ha más nem, megöregszik, a személyisége fejlődik, senki sem marad ugyan olyan.

Mellesleg nem csak a külsőtől függ, hogy valaki tetszik-e vagy sem.

2016. jún. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindig fog maradni benned belőle valami. Meg fog egy kicsit dobbanni a szíved, ha elmész mellette....
2016. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 14. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez badarsag szerintem. Valtozik az ember izlese.
2016. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy az illető és te mennyire változtál meg az idő alatt, illetve régen mennyire tetszett. Ha- ahogy te írtad- drasztikusan nem változott meg egyikőtök sem, és nem csak azzal a "jól néz ki" tetszéssel szeretted, valahol egy picit mindig tetszeni fog.

Ahogy tartja a mondás: Ahol valaha tűz volt, ott mindig lesz parázs.

2016. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!