Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A jobb lent 6- os gyökérkezelé...

A jobb lent 6- os gyökérkezelése nagyon drasztikus? Mennyi idő? Normális ha érzéstelenítő mellett faj a gyökerek tisztítása!?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne ezt túlélni!? Ha a gyulladás lemegy a fogam aljáról, akkor nem fog majd fajbu a gyökérkezelés?
2016. jún. 7. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyébként sem szabadna, hogy fájjon, maximum a szuri, amivel elérzéstelenítik, de az meg csak egy pillanatig tart. A gyökérkezelés nem fájdalmas, ha már kiölték az ideget, utána többnyire nem is adnak érzéstelenítőt, mert anélkül sem érzel semmit sem. Szerintem az gyulladástól függetlenül is el lehet kezdeni, de ha kell kapsz majd antibiotikumot.
2016. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha gyulladt a fog, akkor sokszor nem hat az érzéstelenítő, nekem tettem bele valamilyen gyógyszeres tömést, és rá egy hétre már nem fájt a kezelés.
2016. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En is mondtam hogy tegyen olyat bele... Azt mondta felesleges már. (biztos drága?)
2016. jún. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!