Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egyik ismerős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egyik ismerősömbe de neki más tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit kb. 1 éve ismerek, és már az első perctől beleszerettem *o* vagyis először csak tetszett miután pedig jobban megismertem meg is szerettem. Ebben az időben 2x volt kapcsolatom, igaz nem túl hosszú, de akkor is egy csomószor rá gondoltam (e miatt bűntudatom is van). Szoktam vele chatelni de mindig csak én írok neki, viszont mindig visszaír és ilyenkor elbeszélgetünk. Csak az a baj hogy neki más tetszik. :( azt nem tudom hogy szereti e vagy csak tetszik neki de már az is elszomorít hogy valaki más tetszik neki. De én nem akarok minden nap ráírni mert Félek hogy azt hiszi nyomulok, vagy esetleg idegesítem vele :/ Mondjuk elég őszinte ember és simán elmondaná ha zavarom még ha meg is bánt vele. És ezt annyira szeretem benne, nem tudom miért :3 jó lenne kimenni vele csak minden nap jár ki a haverjaival, én pedig nem szeretem a nagy társaságot és lehet meg se tudnék szólalni ami nem lenne túl jó. Tudja hogy van valaki akit szeretek csak azt nem tudja hogy ő az. Én pedig valahogy a tudtára szeretném adni. Csak attól Félek hogy én nem tetszem neki és nem érez úgy irántam, és akkor nem is beszélne velem. Olyan talán 3x volt hogy ő írt nekem.

2016. jún. 15. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Lépj túl rajta :(

17F

2016. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem tudok :/ :(
2016. jún. 15. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Törődj bele, gondolom neked se tetszene ha olyan fiú hajtana rád erőszakosan akitől nem akarsz semmit, ne legyetek már ilyen önző kis dögök.
2016. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmes választ adni kussolj :) megértésedet köszönöm ;) amúgy is ha olyan erőszakos lennék akkor egész nap rajta lógnék, és mint mondtam nem is beszélek vele minden nap. Plusz ne aggódj miatta, szólni fog ha zavarom.
2016. jún. 15. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy mást tetszik neki vagy mást szeret ?

Attól, hogy nem ír rád vagy csak ritkán nem jelenti azt, hogy nem szeret max lehet, hogy fél vagy nem tudom.

Hívd el valahova őt de csak kettesben.

Mond azt, hogy szeretnél vele beszélni vagy csak úgy kimenni egyet.

Ez még semmi olyat nem jelent szerintem.

2016. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy mondta csak hogy a csajnak nem biztos hogy tetszik. Hívtam már csak mindig megy ki a haverjaival és mondta hogy nyugodtan menjek én is mert őt nem zavarnám.
2016. jún. 16. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor hívd el hozzád.. és max majd elmentek onnan valahova.

Olyan nincs, hogy csakis a haverjaival megy el..

Ha mégis akkor nagyon fura egy csávó..

Vagy beszélgess vele facebookon vagy valahol..

2016. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Facebookon szoktam vele beszélgetni, meg el is hívnám valahova csak félek hogy nem jönne ki, ha meg igen akkor nem tudnék mit mondani.
2016. jún. 17. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy későn írok csak nem értem rá.


Magától fog jönni majd csak bele kell jönni.

Kérdezd a napjáról , Mizujs vele , Hogy van stb...

2016. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!