Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 eves fiu vagyok es an egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves fiu vagyok es an egy 13 eves lany aki tetszik nagyon, tudom, hogy békén kene hagynom, mert tul fiatal, de neha nembirom megalni, hogy ne irjak ra. Velemenyek?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz mind2nek a szülinapja 😂😂

2016. jún. 14. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, valóban elég fiatal, de ha mondjuk hát olyan 2-3 évig egy jó viszont fenn tudsz tartani, lehet több is lehet belőle, ha most nagyon rámennél a dologra lehet elbuknál, csak óvatosan, ne a csaj kelljen, hanem a társasága!
2016. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális korkülönbség, de ő még tényleg fiatal, komoly dolgokat még ne várj tőle. Én 17/F vagyok és nekem is egy 13 éves lány tetszik.
2016. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát hallod menj a szíved után. Nekem is 13 éves a barátnőm 16 éves létemre(utólag tudtam meg mert amúgy nem látszott rajta😂). Szerintem ha mindketten eléggé felnőttetek a dologhoz akkor nincs benne semmi fura.
2016. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

WTF.. én 17 éves vagyok és nekem már abból van elegem, hogy az ilyen kis 13 évesek nem hagynak békén.. 17 vagyok, de 13nak nézek ki vagy még annál is fiatalbbnak és ahhh idegesitőek, de neked sok boldogságot :)

17F

2016. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kösz,és nem akarok vele lefekudni
2016. jún. 14. 21:25
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem hallgas a szívedre. :) (Jézusom, milyen közhely :D) Én sem vagyok sokkal idősebb, de a korosztályomban teljesen normális, ha egy 13 éves lánynak van palija. Szerintem nem korhoz kéne kötni az érettséget... (És ezzel nem azt szeretném mondani, hogy egy 13 éves gyerek olyan érett lenne, mert nem az, de ugyanannyi joga van párkapcsolatban élni, mint bármely másik embernek. - Bocsi, ez most kikívánkozott belőlem.)

Szóval ne emészd magad, ha bejön a csajszi, udvarolj neki, legyél rendes, és ha te is tetszek neki, akkor jöjjetek össze. Aztán legyetek boldogok. :D

(Ne haragudj a kusza válaszért, csak kicsit felhúznak az olyan dolgok, mint például, ha sz*rozzák a mai fiatalságot)

2016. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi,utcsó szerintem azt fogom,hogy megvarom a 3honapot mig 14 lesz en 17 es utana elhivom setalni vqgy valamit😃
2016. jún. 15. 14:32
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Gyanúúúús :DDDDD 14 évesen már nem számítana bűncselekménynek
2016. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
8-ik válaszolóval egyetértek!!!! :D
2016. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Meg nemmertem elhivni😕
2016. jún. 20. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!