Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A múlt elronthat egy szerelmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt elronthat egy szerelmet?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt ballagáson voltam (nem én ballagtam), a volt barátnőm is ott volt.. Elég régóta ismerem, egész kiskorunk óta. Valahogy emiatt is szakítottunk, mert akármilyen erős is volt a szerelmünk (részemről még most is), a múlt olyan emlékeket hordoz, melyekre nem szívesen emlékszünk. Szerintem értitek mire gondolok, amikor két 4.-es korú szerelmes egymásba, elég kínosan viselkednek egymással...... Valamikor akkor jöttem rá, hogy ő mennyit jelent nekem. 8. után jöttünk össze, addig végképp nem akartam kapcsolatot, mert osztálytárs. Ez volt 2 éve. Most pedig egy jó fél éve kimondtuk, hogy ez így nem jó, és a barátságunk is tönkre ment miatta. Tegnapelőtt viszont megláttam, és nekem KO. Nem beszélgettünk, de azt az arcot sosem felejtem, ahogy rám nézett. Csak egy pillanatra találkozott a tekintetünk, mert egyből elkapta a fejét, de meg nem mondom mennyi ideig nézett... Most már biztos vagyok benne, hogy még mindig szeret, és én is őt, de nem tudom, hogy van-e ennek jövője.. A kérdés adott: a sok teljesen őrült dolog, amit két szerelmes kamasz mond egymásnak és csinálnak egymás előtt, a későbbiekben tényleg tönkreteheti szerelmüket?
2016. jún. 16. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elég érettek vagytok, és meg tudjátok beszélni azt, ami zavaró volt, akkor van esély egy új kapcsolatra, ha nem tudtok túllépni rajta (mert azért nem mindegy, miröl is van szó), akkor jobb, ha elfelejtitek egymást.
2016. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezt nem értem mit csinálhat két szerelmes kamasz?!
2016. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!