Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 6 honapja vagyunk mar együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 honapja vagyunk mar együtt a parommla de kezdek belole kiszeretni mit tegyek miert van ez?

Figyelt kérdés

NAgyon boldog a kapcsolatunk heti 1x talizunk a tavolsag miatt de baromira hasonlitunk belsoleg és erzelmileg célok meg mindenben is.


Ilyen a kapcsolatunk



Hölgyeim es Uraim! Tapasztalataitokra es tanácsotokra lenne szükségem! Az ilyen tipusú lány megcsalna valaha is? Ez tényleg őszinte es tiszta szerelem?


Lassan 4 hónapja vagyunk egymással, kicsit tobb mint 200 km választ el minket es csak hétvégente találkozunk.


Én egy nagyon érzelmes, romantikus pasi vagyok es ő is ugyan Ilyen nő! Iker lelkek lehetünk! Merőben a múltunk is nagyon durván hasonlít, a célok is ugyan azok meg a szokások, gondolkodás.

Túl egyformák vagyunk es mind q 2nek azaz elve, hogy hasonló hasonlót vonz.

Olyan dolgokat elmondott mint meg senkinek

Első találkozáskot rengeteget meséltünk egymásnak, egymásról.

Furcsáltuk, hogy ennyire megnyíltunk egymásnak ilyen hamar, pedig vissza húzódik es óvatosak vagyunk. Na es első találkozáskor össze is jöttünk! :)

Ha mar cheten írtam neki hogy van egy kis bajom, vagy ideges voltam sírt perceket mert annyira aggódott.

Mikro egyik talinkon is előtte valo nap irtam hogy gondom van sírt mert feltett.

Jó formán rengetegszer ki mondjuk amire a másik gondol annyira ismerjük egymást es ez csodálatos hogy ennyire passzolunk.


Mas is volt mar igy mit tegyek :( ?


2016. jún. 16. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj szerintem hogy ilyen keveset talalkoztok. Ha ezek mind igazak hogy ennyire egymasnak vagytok teremtve akkor szerintem ne dobd el ezt a kapcsolatot.
2016. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezek mind 100% igazak
2016. jún. 16. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg valahogy oldjatok meg hogy tobbet legyetek egyutt..ugyis itt a szunet boven van ra alkalom. Es hidd el akkor mar vissza jonnek az erzeseid. Ha pedig nem akkor ne is eroltesd inkabb.
2016. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kiszeretsz belőle, csak a távolság miatt érzed ezt. 1 évig voltam az exemmel távkapcsolat volt, de mi csak 2 hetente találkoztunk, 250 km volt köztünk. Én is volt mikor meginogtam és minden alkalommal ha volt valami vitánk már kezdtem úgy érezni, hogy nem folytatom vele, mert nem jó ez így. Nekem az segített, hogy mikor ilyet éreztem a közös dolgokra gondoltam, és a jó pillanatkora amit vele töltöttem és az segített. Végül ő a barátnői nyomására feladta és dobott de a lényeg az, hogy próbáld meg felidézni a legjobb pillanataitokat és gondolj azokra.
2016. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! ;)
2016. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia ! Ki vagy ^^ ;) ?
2016. jún. 29. 21:56
 7/7 anonim válasza:
Hát én. Most keltem megyek boltba . Kiss ^^
2016. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!