Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan másfél éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan másfél éve vagyok együtt a barátommal, de valami megváltozott bennem pár hete. Kezdek belőle kiszeretni? Többi lent.!

Figyelt kérdés

Én már elejétől fogva szeretem, neki ehhez több idő kellett. Most vagyunk úgy, hogy közös nyaralás és nagyon szeretjük egymást. Viszont már a problémáinkat nem megoldani szeretném, hanem sokkal inkább hagyni a fenébe. Sokat szenvedek, ha vitatkozunk, viszont ha minden rendben, akkor olyan boldog vagyok, mint máskor sohasem. Ha szakítanánk, tudom hogy csak 1-2 napig tartana, mert rettentően szeretjük a másikat, viszont azt érzem, hogy semmi sem olyan mint pár hónapja. Mitől lehet ez?

17/L, a barátom 20/F



2013. júl. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a közös nyaralás jót fog tenni! ;)
2013. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adj egy kis időd magadnak még... gondold át, hogy érzel e még valamit, biztos vagy e abban, hogy nem megoldható a probléma... ha nem akkor szakítanod kell, mert ha nem teszed meg, csak megbántod a barátodat!


Azért ne add fel rögtön...


27/N

2013. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy gondolkodsz, hogy a szerelem egy olyan dolog amit élvezel egy ideig, aztán ha elfogy, összegyűröd és eldobod. Pedig még csak el sem fogyott. Adj időt magatoknak. Nincs okod otthagyni a leírtak alapján, hiszen nem hibázott semmiben.
2015. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!