Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves fiú vagyok van egy 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

459-es rab kérdése:

16 éves fiú vagyok van egy 15 éves szinte csak pár hónappal fiatalabb barátnőm, a probléma az hogy az anyukája még nem tudott egy baratjarol sem (1 volt ami szamit). Hogyan mondjuk el neki a dolgot hogy megengedje hogy egyutt legyunk?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk egymast es ugygondolom jobb oszintebb ertelmesebb kapcsolatunk lenne mint a nagyjanak.. Bar ez lehet termeszetes hogy igy gondolom. De mindketten nagyon felunk hogy csak elfog tiltani egymastol es elszakadunk.. Főleg olyanoktol varok választ aki már ezen átesett és sikeresen megoldotta ezt a problemat! Nagyon erosen fogja az anyukaja ebben a temaban probaljatok viszsfogodt megoldasokat ennek megfelelően irni.

2016. jún. 16. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha nem drogos meg alkesz a családod, és nem mafia nem értem miért elenezné bárki is..
2016. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem ez rank nem jellemzo..

Csak a lany anyja inkabb a regiesebb kapcsolatokban hisz Pl a szuzeseg elvesztese csak ha mar ferjhez ment meg ilyenek.. Nagyon szigoru vele ebben a temaban, sokkal szigorubb mint az atlag.

2016. jún. 16. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tehetsz róla hogy érzelmileg/és vagy szellemileg visszamaradott az anyja..
2016. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az anyja

a) nagyon vallásos

b) prűd

c) az ő szüzességét senki nem is akarta elvenni mielőtt férjhez ment :'DDD


Egyébként voltam hasonló helyzetben, az őszinteség a legegyenesebb út. Elmondtuk neki kerek-perec, és rövidesen belenyugodott. Ez természetesen nem kúrást jelent orrba-szájba, de legalább haladás.

2016. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolso! igen az elso a jo tipped vallasos :D

amugy nem a kurasra akarok kijukadni vele csak hogy hagy legyunk egyutt a tobbit nem lesz nehesz elernem

2016. jún. 17. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Öhm...16 éves létedre nem fogalmazol valami szépen...

Hát, én úgy mondtam el, hogy anya van egy fiú, stb. Azóta megbékéltek nagyjából vele:) Nem hinném, hogy annyira le tudná fogni, hogy a boldogságát nem engedné meg! Szóval hajrá!:)

16/L

2016. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit tudok mondani erre, hogy èrtsd meg a lányt. Ő érzi, hogy elmeri mondani, vagy nem. Én sose mondanám el anyuméknak, mert tudom, hogy az jobb a boldogságunk érdekében. Szóval ha a lánynak van elég bátorsága, és tudja, hogy nem bántaná az anyja érte (és téged se), akkor már mehettek is hozzá :)
2016. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!