Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj hogy nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj hogy nem akarok egyből az első fiúval összejönni? Mi a gond velem? Ezért nincs barátom? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval vannak fiú akik rámírank és találkoznának velem,de ha nem szimpi akkor én inkább nem adok nekik reményt.Lehet butaság,de nekem igenis számít a külső és a belső is nagyon.Nem tudnék olyan fiúval járni akivel nem egyezzik legalább egy kicsit a személységünk.Viszont a külsőnél nem muszály a legszebb legyen,de számomra vonzó arca,alkata legyen.

Szóval ahogy mondtam,írnak rám fiúk de nem érzem úgy hogy érdekelnének,nem keltík fel a figyelmem..

Most nincs senki aki tettszik.Én várok,mert reménykedem hogy lesz valaki.Nem jövök össze valakivel csak úgy hogy legyen.Nekem fontos a boldogságom,nem akarok látsztott teremteni.Vannak céljaim,álmaim,nem kattogok a szerelemen,de néha eszembe jut és nem értem mi a gond.16 éves vagyok,soha nem volt barátom,nem csókolóztam.Semmi.Tudom még ráérek..de mégis úgy szeretném már érezni hogy van vaalki akivel jól érzem magam,aki mellett jó.Mi a gond velem?

Bocsánat hogy ilyen sokat írtam,és az estleges hibákért.



2016. jún. 13. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem veled van a baj. Ha legalább van bennes annyi, hogy ezt finoman közlöd velük, és nem úgy állsz hozzá hogy még csak nem is válaszolsz neked, akkor tényleg nincs semmi baj. :)


18/F

2016. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*benned :)
2016. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem baj, te döntésed. Aki értelmes megérti, aki nem az meg így járt.
2016. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség,de mint barát,az maradhat.Nem szoktam bunkó lenni,tapsztaltam,és utálom mikor valaki bunkó.
2016. jún. 13. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Uúú, ha lányom lesz, azt szeretném, ha olyan érett gondolkodása lenne, mint neked! Én azt nagyon is becsülöm, ha egyenesen megmondja, hogy nem, mintha hitegetne.


16 évesen lányként olyan értelmi színvonalon állsz, mint egy fiú 18-20 évesen. Egyébként lesz fiú, aki hozzád való; aki úgy gondolkodik, mint te. Az teljesen normális, ha szeretnél vkit, aki mellett boldog vagy. Az baj lenne, ha nem így lenne. Tarts ki továbbra is az elveid mellett! Az az egy vki ezt nagyon nagyra fogja értékelni. (Szerintem te is nagyra fogod ugyanezt értékelni benne)


21F

2016. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És akkor ennyit kell várnom,hogy végre jöjjön valaki? :) fájdalmas..
2016. jún. 13. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez így van rendjén. Én is utálom, ha valaki bunkó. Ne rágódj, nem veled van baj. :)
2016. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm,ez jól esett :) és remélem,hogy minél hamarbb eljön az a valaki.Én túlságosan a hosszabb ideig tartó kapcsolathoz vonzódom.Félek a rövid ideig taróhoz.Vagyis inkábba fájdalomtól me a csalódástól :))

2016. jún. 13. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szóval vannak fiú akik rámírank és találkoznának velem,de ha nem szimpi akkor én inkább nem adok nekik reményt"

Ezt jól teszed! Maradj ilyen!

Egyáltalán nem baj :)

2016. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A helyzet az, hogy én már 10 éve várok olyan csajra aki jó lenne hozzám szóval nem bírom már :/ tehát írjatok pm-et :*
2017. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!