Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdés van de muszáj megtudnom a véleményeteket.


3 éve nagyon jó barátok voltunk egy fiúval. Mindent tudott rolam (csupa nagybetuvel), mindenrol tudtam vele beszelni. Egyszer pedig elmondta hogy szerelmes belem. Nagyon ossze voltam zavarodva, es sirva bocsanatot kertem es otthagytam. Masnap mikor talalkoztunk csalodott es szomoru volt, de elmagyaraztam neki a dolgokat. Tul fiatalok voltunk, nem alltam keszen es azt hittem hogy nem erzek semmit. Kibekultunk es koztunk maradtak a dolgok. (Amit rosszul tettem mert nem tudtam feldolgozni, mert nem volt kuvel beszelnem). Par napig tok jo volt, de egyre szemetebb volt velem, egeszen addig, amig meg nem utaltatta magat velem (es szinte minden baratjaval). Ezen az even viszont ujra kezd onmaga lenni, es megint beszelgetunk. Nem ugy mint regen, viszont hianyzott. Kedves, meg minden viszont kulonosebben nem mutat erdeklodest irantam. Es en ebben a 3 evben rajottem hogy nem csak baratilag szeretem. Szerintetek elmondjam neki?- megint tonkremenne ez a "kapcsolat". Vagy van esely ra hogy ezek utan szeressen? Tudom nagyon nagy idiota voltam mikor otthagytam egyedul, de mar keszen allok. Egyre tobbszor fog el a feltekenyseg es szinte mindig elkeserit. Mindig visszagondolok arra a delutanra mikor mindent elcsesztem.

Koszonom ha elolvastad, es leirod a velemenyed :)



2016. jún. 16. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki, amíg nem késő. :)
2016. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp mond el neki,hogy mit érzel és azt is,hogy nagyon sajnálod,amiért akkor nem viszonoztad a szerelmi vallomását. Esély mindig van csak ki kell használni:) Másrészt,ha már egyszer szerelmes volt beléd pár randival ismét elő bukkanhatnak ezek az érzések. Sok sikert!
2016. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 likebike ***** válasza:

Mindenképp mondd el!Meg is mondom,hogy miért.

Szóval,mi,fiúk,kicsit másak vagyunk,másak a gondolataink,de ezt ti is tudjátok.Akkor ő is fiatal volt és nem tudta feldolgozni,megérteni,hogy te miért nem akarsz járni vele,pedig jól kijöttök.És,habár kicsit gyerekesen is,valamilyen szinten érthető,de ezt ilyen furcsa és ellenséges módon reagálta le.Teltek-múltak az évek:),ő is "megkomolyodott",màrmint tisztábban,nagyobbak módjára gondolkodik.Beszéltek ugyan,viszont még mindig benne van az,hogy mi lesz,ha megint elutasít.Ha újra csalódás lesz a vége.Ezért fél kezdeményezni,a kudarc valószínűsége még mindig benne van.Próbálj közeledni hozzá és mondd el neki,mit érzel,ne halogasd,ne áltasd!Tudja meg,hogy mi is a helyzet közetetek.Ő pedig eldönti magába,mit is kéne cselekedjen.

2016. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Esély mindig van mindenre :3, csak a megfelelő lehetőségre kell lecsapni :3 A jó időzistés mindent visz :3

17F

2016. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2016. jún. 17. 13:52
 6/14 A kérdező kommentje:
Újra segítségre lenne szükségem :D most nyári szünetben jöttem ráh hogy elszre sem vettem mennyire szeretem. Szörnyen hiányzik, hiába nem beszéltünk minden nap a suliban. Rá szeretnék írni, de nem tudom mit. Szinte soha nem irogattunk neten, mindenrol személyesen beszélgettünk. Mit írjak neki? Nem szeretnék tolakodni ha nem biztos hogy viszonozná az érzéseimet :)
2016. júl. 9. 19:17
 7/14 likebike ***** válasza:
Hívd meg egy találkozóra egy indokkal,pl.hogy unatkozol.Személyesen pedig,egy séta közben,elmondhatod,mit érzel iránta,úgyis jól beszélgettek élőben.Hátha viszonozni fogja őket.
2016. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék megint mindent elrontani, ezert szerettem volna eloszor rairni es aztan talalkozni. +eleg furcsa is lenne, de azert koszi a valaszt :)
2016. júl. 9. 19:28
 9/14 likebike ***** válasza:
Mármint neten hívd meg,arra értettem.
2016. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem de ezek után találkozni kellene :D
2016. júl. 9. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!