Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki kb másfél hónapja tetszik nekem.

Nincs facebookja,nincs meg a teló száma,a lakcímét se tudom,ergo nem tudok kapcsolatba lépni vele.

Tehát itt a nyár és 3 hónapom van mire az érzelmek elmúlnak.

Ez a srác 1 évvel lejjebb jár nálam,vékony viszonylag magas,barnás bőrű(nem cigány),és fekete hajú.De amibe beleszerettem az az esze,amit egy versenyre készülés közben csillogtatott meg előttem,a nevetése,és a szép fekete szeme.

Én közben duci vagyok,átlag magas,barna hajú,és szemű,évközben fehér,nyáron sárgásbarna bőrű.

Én is okos vagyok,országos versenyekre járok,és sokat mosolygok.

Hogyan közeledjek felé? Lehet esélyem nála?



2016. jún. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

"Hogyan közeledjek felé?" lábaddal, ha kúszva mész az nem olyan nyerő :3

Esély mindig mindenre van, csak a megfelelő alkalmat kell megragadni :3 Élni kell a lehetőséggel, a jó időzítés sok mindenről dönt :3.

17F

2016. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha máshogy nem tudsz kapcsolatba lépni vele muszáj lesz élőben.

Ha látnád esetleg a nyár folyamán mosolyogj rá sokat,kérdezd a versenyről,légy vele közvetlen.

Nincsenek közös ismerőseitek? Rajtuk keresztül megpróbálhatnál többet kideríteni róla.

2016. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom,hogy megnyerte,az meg hogy a nyáron látom az csak egy 4.-es találkozós napon lehetséges,de az se tuti,mert nem biztos,hogy nagytesók is jöhetnek(bár én remélem,hogy igen,mert nagyon bírom öcsémék osztályát),+persze a srác miatt is izgulok.
2016. jún. 18. 22:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!