Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy jelezzem neki? Fiu a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki? Fiu a lánynak. Részlet lent.

Figyelt kérdés
Szinte minden nap chatelünk de még nem találkoztunk csak nyár végén fogunk. Ő boldogan chatel velem én még nagyobb örömmel. Szeptemberben leszünk osztálytársak. Nekem rohadtul tetszik, azt nem tudom biztosra hogy tetszem-e neki, de lehetséges. Ahol tudok bókolok de nem folyamarosan ne legyen gyanús. Kéne tanács hogy tudassam vele hogy tetszik, de lehet hogy SEJTI.

2016. jún. 17. 16:16
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem jól teszed,hogy finoman bókolsz neki.Ha még nem találkoztatok próbálj minél közelebb kerülni hozzá,hívd el valahova! Semmit sem kell elsietni,valamire várni kell. Azonban az sem hátrány ha finoman jelzed neki,hogy érzel iránta valamit,mivel sosem tudhatod ,hogy másnak mit jelent és jó,hogy ha az illető tisztában van az érzéseiddel. Ha maradtok barátok és meg lesz hozzá a bátorságod,valld be neki mit is érzel. Addig is:legyél vele udvarias,kedves és dícsérd meg.Egy lánynak mindig nagyon jól esik ha megdícsérik :)

2016. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen gyorsan ilyen normális választ küldtél. THX.
2016. jún. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!