Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jelezzem osztálytársnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem osztálytársnőmnek, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Eredetileg barátilag kezdtünk beszélgetni, de én egyre többet kezdtem érezni iránta, és már minden nap rá gondolok.

Mind a ketten 15 évesek vagyunk



2016. jan. 11. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ő hogyan viszonyul hozzád ;) Am barátok vagytok?
2016. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Továbbra is beszélgess vele, legyél vele kedves, próbáld megnevettetni. Érintsd meg, öleld néha meg, ha eddig nem tetted volna. Esetleg dicsérd meg a külsejét. Ha szülinapja/névnapja van, lepd meg valami kis ajándékkal. Nem drága dologra gondolok, a lényeg, hogy tőled legyen. Ha vagytok olyan jóban, akkor esetleg hívd el valahova, ahova csak ketten mennétek.

Remélem tudtam segíteni!:D 15/L

2016. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!