Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szinte minden nap beszélünk....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte minden nap beszélünk. Mennyi esély van szerintetek arra, hogy tetszem neki, és esetleg a nyáron összejövünk?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy én most ballagtam, pontosabban két nappal ezelőtt. Baromi jó osztályom volt, imádtam őket, a többi osztály is nagyon szeretett minket, borzasztó volt otthagyni a sulit. Hárman voltunk lányok, akik nagyon sírtunk, plusz volt egy fiú osztálytársam/haverom, aki még szintén igazán sajnálta ezt az egészet.

Este, amikor már mindannyian hazaértünk, elkezdtünk beszélgetni az osztálycsoportban, egy kicsit nosztalgiáztunk, és egyebek.

Aztán rámírt az a fiú privátban, elkezdtünk mindenről beszélgetni. Ilyet már korábban is csináltunk, ugyanis nagyon jól megértjük egymást, szeretünk egymással beszélgetni. Hasonló a zenei ízlésünk, szeretünk filmeket nézni stb...

Viszont megemlítettem neki (csak úgy, heccelésképpen) egy fiút, hogy kedves, és majd az osztálytársam lesz, erre rögtön szívni kezdte a véremet, hogy majd eljön az esküvőnkre, lecsekkolta facebookon is, szóval egy darabig körülötte forgott minden, pedig nem erre számítottam. Ez jelenthet valamit?

Másnap ugyanott folytattuk a beszélgetést, ahol abbahagytuk.

Délutánra ugyanarra a helyre mentünk, örültünk is, hogy tudunk akkor találkozni bár ez nem igazán jött össze. Este egymás ellen játszottunk a számítógépen, az is nagyon jó volt, ilyet korábban sosem csináltunk.

Ma pedig ismét nagyon sokat beszélgettünk.

Annyit még hozzáfűznék, hogy másokkal szemben elég visszahúzódó, előttem azonban, meg még pár barátja előtt teljesen kinyílik, érdeklődik a kedvenc zenéim iránt, pedig tudom, hogy valamelyiket nem is igazán szereti, volt, amikor poénból szivecskéket küldözgetünk egymásnak, stb...

Szerintetek ebből lehet valami? Biztos, hogy nem csupán barátként tekint rám? 14/L



2016. jún. 17. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosat nem tudok mondani, de ez szerintem lehet több is. Ha továbbra is így viselkedik, akkor akár be is próbálkozhatsz nála ha ő nem teszi meg addig. Sok sikert!
2016. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm :)
2016. jún. 17. 18:24
 3/9 A kérdező kommentje:

Még jöhetnek válaszok/tapasztalatok/tanácsok!

Ha lehet, kort és nemet is írjatok!

Köszi :)

2016. jún. 17. 21:10
 4/9 Pézsma válasza:
Szerintem van esély rá. Ha visszahúzódó, és előtted megnyílik, akkor az már jó jel. Ha van hozzá bátorságod, akkor mondd meg neki, hogy tetszik neked. Szerintem bejössz neki, amiket írtál, azok eléggé arra utalnak :D. Hajrá! ;) 14/L
2016. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kepzeld el hogy en is beszelegetek egy sraccal ugyanigy, mi is szoktunk viccbol kudozgetni egymasnak sziveket! Szerintem biztos lesz ebbol valami ha nem szerelem akkor szoros, hosszantarto baratsag. 14/L
2016. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:

Köszönöm, én is ebben reménykedem!

2016. jún. 19. 22:26
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Köszi a választ, remélem azért ebből több is lehet, mint barátság, de annak is nagyon örülnék!

2016. jún. 19. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Van valamilyen fejlemény a dologgal kapcsolatban?
2016. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos, vagy nem sajnos (ezt még én sem tudom eldönteni), nem igazán...

Elég félénk, még mindig vannak szövegei, amiből azt veszem le, lehet, tetszem neki, de szerintem nem igazán mer lépni. Van egy csomó olyan eset, amikor egy picit fényezi magát, én válaszolok neki, és olyankor egy pici szünet marad a beszélgetésben, szerintem kínosan érzi magát, vagy nem is tudom... :)

2016. júl. 11. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!