Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 hónapja "bohóckodunk", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja "bohóckodunk", hogy összejövünk vagy sem. Ha ennyi idő alatt nem adta fel a pasi, akkor van rá esély, hogy nem hülyít?

Figyelt kérdés
29 éves a pasi, én kevéssel vagyok fiatalabb, még nem feküdtem le vele. nagyon sokat dolgozik, de úgy érzem, hogy nem erőlteti meg magát hogy találkozgassunk, viszont mindig beszélünk neten vagy telón. általában minden nap van legalább egy szóváltás vagy 1-2 mondat, de olyan 3 naponta beszélünk telón 1 órát kb.

2014. ápr. 6. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

7 hónapig hülyítettem a csajt akire fájt a fogam, miután megkaptam, rá egy pár nappal meg is szakítottam vele minden kapcsolatomat.

Szóval ne bízzátok el magatokat annyira, aki csak kipróbálni szeretne, az bír várni..

21F

2014. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ez idő alatt jártatok is és csak arra vártál, hogy mikor fekszik már le veled?

Vagy nem jártatok konkrétan, csak kerested, meg nem hagytad hogy elfelejtsen téged, de azért bíztattad, hogy mintha te vele akarnál járni és szépen kivártad, hogy egyszercsak lefeküdjetek?

Vagy ez hogy volt pontosan nálatok?

2014. ápr. 6. 17:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Más nem ír nekem? :(
2014. ápr. 6. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd ha megunja akkor tovább áll, szerintem a kötelező 2 hónap megvolt most már irány az ágy!
2014. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!