Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki rámirt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki rámirt, hogy tetszek neki,2-3x aztan abbahagyta. Maskor én irtam ra, de akkor meg ideig irkaltunk aztan eltunt. Aztan utolso mondatomra tobbnyire nem valaszolt. Ez mist mi, tenyleg tetszhetek neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Nekem is tetszik kicsit,csak tul fiatal meg😐😐😐

2016. jún. 20. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
először is döntsd már el tetszik e, ne legyél határozatlan. ha meg nem akarsz tőle semmit, akkor ne írj neki, mert így csak rosszabb lesz neki, hogy reménykedik, de nincs is esélye.
2017. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak.

Amúgy,szerintem annyira nem fiatal hozzád,ismerek olyan lányt,aki 15 éves a barátja pedig 21.

2017. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!